moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Замір залишків сировини на складах

Кожен кількісний показник потребує контролю. Наприклад, на торгових об'єктах перед здачею кожної зміни перевзвешивают товар, щоб визначити залишок і порівняти з вихідними показниками. Але такий підхід застосовний не тільки до продуктів харчування або непродовольчих товарів. Великі обсяги сировини на великих виробничих об'єктах також потребують контролю. І для цього застосовуються геодезичні методи виміру залишків сировини на складах. Іншими словами, проводиться інвентаризація.

Для такої відповідальної справи необхідно залучати фахівців, які будуть виступати так званими незалежними експертами. Тільки так замовник може бути впевнений у чесності і точності підсумкових відомостей. Особливо, коли в процесі вимірювальних робіт використовується професійне автоматизоване устаткування.

Сировину, яке вимагає вимірів, може бути найрізноманітнішим і використовуватися в різних галузях виробництва. Це пісок, вугілля, камінь, сплави, зернові та інші сипучі матеріали. Як правило, це дуже великі обсяги матеріалів, рахунок яких йде на тонни. І саме цей залишковий обсяг і потрібно виміряти.

Щоб провести замір залишків того чи іншого сировини геодезисти використовують маркшейдерські способи. Про об'єктивність результатів таких вимірювань можна говорити тоді, коли похибка при їх проведенні не буде перевищувати позначку в 2%. Часто використовується геодезична та виконавча зйомка об'єкта.

У деяких випадках може знадобитися не одиничний завмер, а регулярний, постійний. В таких випадках не доцільно кожен раз виїжджати фахівців на об'єкт і проводити процедуру, заважаючи роботі підприємства. Краще застосувати спеціальні системи, які будуть збирати поточні відомості про стан складу або сховища автоматично. Збір інформації відбувається шляхом фото або лазерної зйомки. Дані відразу передаються і обробляються геодезистами. Завдяки такому способу оперативного можна проводити виміри при кожній виниклої необхідності.

Отримані в ході робіт по замірам відомості узагальнюються і подаються в спеціальні звіти. У цих звітах вказуються не тільки кількісні показники, але і ті способи, якими здійснювалися виміри. Сюди включаються і графічні матеріали, зокрема, плани сховищ, складів у великих масштабах. Масштаб плану залежить від масштабу приміщення і може змінюватись від 1:100 до 1:500.

Точність подібних даних необхідна в будь-якому випадку. Але особливу актуальність послуга виміру сировини коли підприємство набуває перепродується, у нього змінюється власник або керівництво - у всіх випадках, коли мова йде про матеріальну сторону. І від точності даних по сировинних запасах може залежати і ціна питання. І тільки фахівці з високою кваліфікацією можуть провести дану процедуру з геодезії правильно і дійсно отримати точні результати. Звернення до нашої фірми- це краще рішення для тих, хто потребує вимірах сировини.