moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Закладка фундаменту для будинку

На питання про те, що найголовніше при зведенні будинку, будь-який будівельник вам скаже, що це фундамент. Все починається з фундаменту. А якщо початок буде невдалим, то і вся будова не увінчається успіхом. Якщо фундамент для будинку виконаний правильно, будівля буде довговічною. А якщо ні, то на міцність і надійність можете не розраховувати.

Фундамент приймає на себе все навантаження будівлі, яке знаходиться над ним. Він є так званим сполучним елементом між грунтом і самим будинком. Саме закладка цієї частини конструкції забирає майже чверть від загального бюджету будівництва. А це чимала цифра.

Однак така ціна цілком виправдана. Адже економія на фундаменті – це пряма дорога до будівельних помилок і руйнувань. І дуже часто виправити ці помилки не представляється можливим або на це потрібні величезні суми.

Однією з поширених причин, за якими можуть виникнути негативні ситуації – погана взаємодія підстави і грунту. Таке можливо, якщо перед початком проектування і самих робіт не був виконаний геологічний аналіз території. Він дає можливість отримати відомості, що стосуються складу, властивостей грунту, а також грунтових вод, рельєфу, клімату. Всі ці елементи прямим чином мають позитивний, або негативний вплив на будову.

З закладкою такої підстави, як фундамент для будівель і споруд можуть виникнути додаткові труднощі, якщо результати геологічних аналізів показали, що грунт в місці будівництва відрізняється негативними характеристиками. Однією з таких є осідання. Якщо грунт визнаний просадочным, то фундамент, закладений в нього, також просідає, утворюються тріщини. Якщо на ділянці, де ви збираєтеся зводити свій будинок, переважає саме такий грунт, то розгляньте варіант збільшеної по площі підстави, а також закладку стовпчастого його різновиду. Можливо, в цьому випадку ви витратите більше фінансів, проте потім з вашим будинком не виникне жодних проблем.

Але ще більшу кількість проблем припадаючих на частку фундаментів, які потрібно ставити на рухливих грунтах. Вплив промерзлої вологи доставляє багато клопоту проектувальникам і будівельникам. У такому разі потрібен ряд заходів, наприклад, посилене армування або утеплення.

Серед фундаментів виділяється кілька різновидів. Одні з них простіше і дешевше, інші-дорожче і складніше. Вибір різновиду залежить як від геологічних особливостей, так і від типу будівлі, що будується.

Стовпчастий – найбільш економічно вигідний. Мінімум вкладень грошей і праці. Як раз він добре підходить для пучинистих грунтів. Труднощі виникають, якщо мова йде про великі навантаженні на нього.
Стрічковий – хороший варіант саме для важких будинків з підвалом. Ідеальний для рельєфу з перепадами і нерівностями.
Плитний – закладається неглибоко. Вимагає хорошого армування. Підходить для простих по конструкції будинків з малою кількістю поверхів.
Пальовий – дуже трудомісткий і малопоширений вид. Місця його застосування – слабкі грунти. За допомогою паль навантаження поглиблюється і переноситься на більш міцні ділянки ґрунту, що залягають нижче.
Перш ніж починати роботи як закладка фундаменту для будинку, замовте проведення геологічних досліджень в нашій компанії. Так ви убезпечите себе і свою майбутню будову від деформацій, руйнувань. Лабораторні аналізи на сучасному обладнанні та тести безпосередньо на ділянці дадуть можливість нашим фахівцям отримати повну картину стану грунту, грунтових вод та інших показників. А рекомендації, викладені в звіті, допоможуть вам в ході будівництва.