moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

З чого починається ремонт і реконструкція автодороги

Як Ви вважаєте, наскільки українські автолюбителі задоволені станом автошляхів в нашій країні? Ми думаємо, що кожен з вас відповість - чи не знайдеться жодного водія, який би захопився ними. Але незабаром така думка може сильно змінитися, так як на ринку ремонту і реконструкції автомобільних доріг з'явилися професіонали своєї справи. Якщо довірити провести дослідження під ремонт і реконструкцію автодоріг з бурінням асфальту компанії Geodez, то будьте впевнені, що підсумок будівництва буде в рази якісніше.

З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕМОНТ І РЕКОНСТРУКЦІЯ АВТОДОРОГИ
Як і будь-яке будівництво, ремонт починається з аналізу. Прораховуються всі показники, які в тій чи іншій мірі впливають на форму і якість асфальту, а також інших складових об'єктів.

Ми за багаторічну практику напрацювали достатній досвід роботи в галузі геології і геодезії. Тому нас залучили до проектування багатьох магістралей. У цій справі ми підходили відповідально до кожної задачі:

детально вивчали грунт, який виступав як основа під асфальт;
розраховували гідрологічний стан території, на якій проектувалося будівництво;
досліджували, шляхом проведення дослідів, наявність факторів, що впливають на процес розробки і експлуатації автомобільної дороги.
ХТО БЕРЕ УЧАСТЬ У ДОСЛІДЖЕННЯХ ДЛЯ РЕМОНТУ І РЕКОНСТРУКЦІЇ АВТОДОРІГ І ЯКІ ЕТАПИ ВОНИ ПРОХОДЯТЬ
Ремонт, як і будівництво автодороги - процеси досить трудомісткі і вони не обмежуються фізичними роботами. Якість проекту прямо залежить від грамотності фахівців, які беруть в ньому участь. Ми пропонуємо скористатися послугами наших професійних геодезистів та геологів. Для вас ми виконаємо всі розрахунки щодо визначення максимальної планованої навантаження на споруджуваної ділянку траси від руху легкового та вантажного транспорту. Також при розрахунку умов експлуатації беруться до уваги і інші фактори: кліматичні, екологічні та геологічні.

Для визначення оптимального розміщення полотна геодезисти нашої компанії проводять ряд заходів, про етапи яких Ви дізнаєтеся в наступних розділах.

ГЕОДЕЗИЧНІ РОБОТИ
Перед даними етапом фахівці компанії Geodez проводять ретельний аналіз проектної документації з вихідними даними. Це необхідно для складання точних розбивочних схем і креслень. Крім того, згідно з документацією можна скласти оптимальний календарний план проектних і будівельних робіт.

ВИНЕСЕННЯ ПРОЕКТНОЇ ОСІ НА МІСЦЕВІСТЬ
Після замірів ділянки в одному і зворотному напрямку складена сітка з паперу переноситься на проектовану місцевість, вона фіксується за допомогою спеціальних позначок - пікетів.

При винесенні центральної осі також враховуються всі криві в горизонтальній і вертикальній площині, так як без цих показників якісного дорожнього полотна не вийде.

На етапі розбивки дорожнього полотна відбувається розрахунок облаштування інших складових проїжджої частини: кюветів, узбіч, дорожніх знаків і укосів.

БУРІННЯ АСФАЛЬТУ
Така процедура найчастіше проводиться на дорогах міст, так як буріння необхідно для прокладки комунікацій або ж їх ремонт. Крім того, без буріння не обійдеться установка дорожніх знаків, зупинок громадського транспорту, опор і огорож.Хоча буріння проводиться найчастіше для прокладки комунікацій, для звичайного забору проб без нього теж не обійтися. Це необхідно для аналізу шарів попереднього покриття.

ЧОГО ЧЕКАТИ, ВІДМОВИВШИСЬ ВІД ГЕОДЕЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Дуже часто спостерігається така картина: підрядник щоб уникнути зайвих витрат відмовляється від таких етапів, як дослідження ділянки, в тому числі і від аналізу геодезії. На жаль, це зустрічається дуже часто в нашій країні і в результаті ми маємо неякісне дорожнє покриття, яке потребує ремонту практично щороку.

Частими проблемами, що виникають в результаті відсутності належного геодезичного контролю, можна назвати:

Просідання грунту і в підсумку виникнення тріщин і розломів;
Затоплення ґрунтовими водами;
При нерівномірному розподілі навантаження асфальт зношується до призначеного терміну.
В результаті замість економії замовник будівництва отримує додаткові витрати.
GEODEZ ПРОФЕСІЙНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ ГЕОДЕЗИЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ
Як ми вже говорили, наша компанія пропонує провести дослідження під ремонт і реконструкцію автодоріг з бурінням асфальту. Комплекс процедур по цій послузі допоможе правильно оцінити ситуацію і приступити до реконструкції, враховуючи всі тонкощі. Його вартість значно нижче тих витрат, які можуть виникнути при відсутності правильного проектування робіт.