moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Вивірка технологічного обладнання геодезична

Геодезичний метод вимірювання широко застосовується не тільки в будівництві, але і при установці технологічного обладнання в промисловій сфері, незалежно выд того, в якій галузі функціонує виробництво.

Вивірка технологічного обладнання - це обов'язковий етап всього інсталяційного процесу будь-якої промислової установки. До таких параметрів відносять як просте і легке обладнання, так і великі багатозадачні машини. Застосування вивірки технологічного на фундамент дозволяє стійко і надійно закріпити обладнання на рівній горизонтальній поверхні та визначити необхідність встановлення фундаменту для перенесення основного вагового навантаження. Тому запорука ефективної та безпечної роботи устаткування полягає у застосуванні геодезичної вивірки.

Геодезична вивірка технологічного обладнання може стати у нагоді вже й після проведення процесу монтажу і введення в експлуатацію різних конструкцій. В період роботи встановленого устаткування можна проводити періодичні заміри для встановлення неправильної роботи установки. Ці процедури допомагають вчасно виявити деформацію, порушення, зміщення зі свого місця і своєчасно запобігти небезпечних ситуацій, які можуть привести до значних руйнувань та загибелі працівників.

Вивірка переслідує ціль корекції розташування різних складових в обладнанні - механізмів, деталей, для того, щоб ці частини відповідали певним стандартам, перевірка основних геометричних параметрів на паралельність і перпендикулярність. Для виконання вивірки необхідно слідувати певним алгоритмом. По-перше, створюється опорна геодезична мережа для проведення контролю над нею. Наступний етап - спостереження за працездатністю, а також зйомка досліджуваного пристрою разом зі створеної мережею. Все це необхідно для того, щоб визначити відповідність техніки та її елементів геометричним параметрам. Після виконання контролю розробляються схеми і складається геодезична документація.

Для того, що б отримати точні і якісні вимірювання промислових конструкцій, необхідно застосовувати відповідне обладнання, А також не останню роль відіграє кваліфікація фахівців, які виконують геодезичну перевірку. Якщо вам необхідно отримати якісно виконану роботу, зверніться до Наша фірма. Тут вам виконають вивірку технологічного обладнання на всіх етапах установки, проведуть демонтажні і ремонтні роботи з пристроями за найкращими цінами. Також ми проаналізуємо фундамент під певне обладнання на предмет його міцності, правильності і геометричної відповідності.

При будівництві будь-якого заводу або промислового об'єкту, настає відповідальний момент з точки зору геодезичного професіоналізму - установка й вивірка устаткування в момент монтажу. Цей етап найбільш відповідальний бо найголовніше і заради чого відповідно будується завод - це розмістити технологічне обладнання, тобто всі фундаменти, колони, анкерні болти, металоконструкції, покрівлю, інженерні комунікації, водогони, газопроводи, газоходи, конвеєри, перевантажувачі, підкранові балки, рейки. Самі крани є лише допоміжними елементами і тісно співпрацюють із заводським обладнанням.

Для конкретного обладнання завчасно виготовляються технологічні фундаменти, лотки, анкери, заставні пластини та деталі для фіксації як в плані так і по висоті.

Для правильної установки обладнання в свої посадочні місця, осі фундаментів повинні збігатися з осями обладнання. Для попередньої вивірки в момент установки досить поєднати ці осі глазомірно, коли ж осьові ризики суміщені, на сцену виходить кваліфікований інженер-геодезист зі спеціальним геодезичним обладнанням для понад точної установки і вивірки технологічного обладнання.

Більш точну інформацію про терміни виконання та вартості даних робіт ви зможете дізнатися за телефоном 097-891-01-18