moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Високоточне нівелювання - це діяльність, обумовлена необхідністю вирішення важливих завдань

ВИСОТА ТОЧКИ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ В ПЕВНІЙ СИСТЕМІ
Просторове положення будь-якої точки характеризується трьома параметрами. Координати Х і У визначають розташування її на плані. Висотну ж позначку визначає ще одна - Н, означає розташування по висоті. Іншими словами, висотою точки є її знаходження від взятої за початкову поверхні. Визначити висоту з високою точністю дозволяє високоточне геометричне нівелювання. Виконується воно методом обчислення перевищень. Визначивши значення перевищення між двома точками і додавши його до певної позначки висоти, отримаємо відмітку точки, висоту якої визначаємо.

На теренах України користуються Балтійською системою. Початковим відліком в ній служить рівень поверхні, що проходить через нуль Кронштадтського футштока.

Для певних цілей, як стеження за зниженнями складних технічних об'єктів, монтаж обладнання на будмайданчиках або проммайданчиках, встановлення деформацій поверхневого шару по вертикалі в межах геодинамічних полігонів, - формуються нівелірні мережі, що відрізняються підвищеною точністю. При цьому можливе використання локальної системи координат, створеної для місцевого застосування. Але мережі у висотному відношенні неодмінно повинні бути прив'язані до реперів загальнодержавної нівелірної мережі (ЗНМ).

Визначення перевищень може виконуватися в будь-якій системі координат.

ВИСОКОТОЧНЕ НІВЕЛЮВАННЯ І ЗНМ
Простяганню на всю площу країни Балтійської системи висот сприяло створення ЗНМ. Високоточне геометричне нівелювання є методом утворення ЗНМ. ЗНМ служить базою всіх виконуваних топозйомок. Вимірювання геодезії, виконувані для таких цілей як виконання складних наукових спостережень, забезпечення будівництва геодезичними матеріалами, задоволення потреб промисловості і сільського господарства, підвищення обороноздатності країни, - в основі своїй мають ЗНМ.

ЗНМ складається з нівелірних мереж чотирьох класів. При формуванні мережі спочатку створюється нівелірна мережа найвищого класу - I. Тут використовуються найдосконаліші інструменти, що існують на момент виробництва робіт. Мережі I і II класів служать висотною основою держави. Їх лінії протягують уздовж залізничних магістралей, автомобільних доріг, або, при відсутності таких, по берегах водних артерій. Далі нівелірна мережа розвивається шляхом згущення мережами більш низького класу.

ВИСОКОТОЧНЕ НІВЕЛЮВАННЯ НАША КОМПАНІЯ ВИКОНАЄ З ДОТРИМАННЯМ УСІХ НОРМАТИВНИХ ПРАВИЛ
Геодезисти нашої компанії використовують у своїй практиці найсучасніші оптичні і електронні прилади, що забезпечують високий рівень вимірювань. Відповідно до відомчої Інструкції, середні квадратичні помилки не повинні перевищувати наступних значень.

Для нівелювання I класу:

випадкова - 0.8 мм/км;
систематична - 0.08 мм/км
Для нівелювання ІІ класу:

випадкова - 2.0 мм/км;
систематична - 0.20 мм/км
Коли виконує високоточне нівелювання фірма, витримуються і значення допустимих нев'язок в полігонах і по лініях. На лініях репери закладаються.

Високоточне нівелювання, ціна від 8000 грн, буде виконана нашими фахівцями в зручний для вас час. Довіривши виконання даної справи співробітникам фірми, ви отримаєте відмінний результат.

PreviousNext
АКЦІЇ
СЕРТИФІКАТИ
НОРМАТИВИ
ВІДГУКИ
ONLINE КОНСУЛЬТАНТ

СУРІН
Олександр

ТЕЛЕФОННА
БЕЗКОШТОВНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
БЕЗКОШТОВНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
ПО EMAIL