moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Вишукування для проекту будівництва підвідного водогону та підвищує насосної станції в Дніпропетровській області

Наша компанія успішно завершила вишукування за проектом «Будівництво підвідного водогону та підвищує насосної станції для водопостачання сел. Васильківське, сіл Запоріжжя, Сидоренко, Кунінова і Русакове Петропавлівського району Дніпропетровської області».

Фахівці провели комплексні роботи, що включають проведення геодезичних обмірів, спрямованих на вивчення структури ділянки, в даному випадку, ділянки для лінійного об'єкта, протяжністю в 17,3 кілометра. В результаті досліджень буде складено топографічний план масштабу 1: 500, або як його ще називають - стандартна п'ятисотка.

Стандартна п'ятисотка - це один з найпопулярніших способів масштабування, актуальний такий варіант для більшості будівельних завдань. Головним достоїнством масштабу 1: 500 є можливість чіткого визначення розташування всіх контурів предметів на місцевості і ситуації рельєфу.

На основі топографічного плану 1: 500 складається більшість проектів, проект відповідного водопроводу і підвищує насосної станції в Дніпропетровській області - не виняток. П'ятисотка вважається одним з найбільш докладних планів, який показує, що 1 см креслення передає 5 м або 500 см натури.

Що підвищує насосна станція забезпечить задовільний рівень тиску води в мережі малі населені пункти Дніпропетровської області мережі. Споруджують таку станцію на шляху від джерела забору питної води до споживача. Щоб визначити оптимальне по ефективності і бюджетне по ресурсам витрат місце розташування насосної станції та шляхи водоводу, ми повинні були вивчити кожен метр дистанції, перепади висот, структуру поверхні, найскладніші і найпростіші місця з інженерної точки зору.