moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Вишукування для будівництва та реконструкції гідротехнічних споруд

Наша компанія надає ряд послуг, без яких не обійтися при будівництві будинків, котеджів, перепланування будинку. Якщо замовник вирішив виконати на своїй земельній ділянці ландшафтний дизайн, також необхідні дослідження грунту.

Останнім часом клієнти нашої компанії все частіше і частіше замовляють такі послуги, як:

геологічні вишукування для будівництва сонячних електростанцій;
геодезичні дослідження для реконструкції очисних споруд;
вишукування для будівництва та реконструкції гідротехнічних споруд.
Від якості проведених досліджень залежить експлуатація майбутньої конструкції, її довговічність. Погодьтеся, що закладка фундаменту, вибір будматеріалів, будівництво конструкції, проведення основних комунікацій у дім – все це серйозне завдання. З таким спектром послуг відмінно справляється наша фірма, наші фахівці пройшли спеціальне навчання і володіють певними знаннями.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД
Гідротехнічні споруди розраховані для користування водними ресурсами. Такі конструкції будують для боротьби з водною стихією. Наприклад, при розливі водойми зі своїх берегів, при підтопленні будівель і приватних будинків. Гідротехнічні споруди поділяються на категорії:

підпірні конструкції, наприклад, греблі та дамби;
водопровідні - це канали, трубопроводи, тунелі;
регуляційні, наприклад, захисні вали;
водозабірні об'єкти на водних ресурсах, наприклад, будівлі гідроелектростанцій, шлюзи, суднопідйомники.
Такі конструкції об'єднуються в єдиний об'єкт - гідровузол. Варто погодитися, що без цих конструкцій ніяк не обійтися.

ІНЖЕНЕРНІ ВИШУКУВАННЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД
Дослідження для проектування гідроплотин та каналів є необхідними. При плануванні конструкцій необхідно знати все до найдрібніших подробиць. Потрібно провести ряд досліджень.

Геологічні дані дозволяють враховувати при будівництві складу грунту, рухливість і рельєфність грунту, відстань від поверхні до підводних вод. Буріння свердловин дозволяє взяти проби не тільки землі, але і води, щоб визначити її властивості. При будівництві таких складних об'єктів, пов'язаних з безпекою населення, необхідно прорахувати все до найдрібніших подробиць.
Геодезичні роботи дозволяють адаптувати будівництво під певну місцевість. В даний час необхідним стає будівництво на піщаних територіях, на водозаборах. Дослідження території буває можливим тільки завдяки аерофотозніманню. Топографічні дані дозволяють досліджувати місцевість, визначити відстань до лісопосадок, лісу, залізничних шляхів і промислових будівель.
ДАНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ Є НЕОБХІДНИМ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ГІДРОТЕХНІЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ
ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ ГЕОДЕЗІЯ ТА ГЕОЛОГІЯ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ГІДРОПЛОТИН
Дослідження хімічних властивостей землі, її складу та взаємодії з матеріалами є необхідним для реконструкції об'єктів. Головною умовою при оновленні системи є вивчення місцевості. За кілька років експлуатації гребель, дамб, шлюзів і будівель електростанцій були побудовані ряд об'єктів та будівель. Топографічні дані дозволяють вивчити місцевість, нанести нові об'єкти на карту. Виконати карту місцевості в необхідному масштабі. Основним технічним документом є технічний план і звіт зі схемами і кресленнями.

Реконструкція гідротехнічних споруд виконується, насамперед, для оновлення системи, у випадку застарілих конструкцій. При вивченні поведінки конструкцій, кліматичних умов, підтоплення, зсувів обов'язковими є інженерні вишукування. На підставі цих даних надається можливість правильно спроектувати гідротехнічні споруди

ДЕ ЗАМОВИТИ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ПО ГЕОДЕЗІЇ І ГЕОЛОГІЇ
Геологічні і геодезичні вишукування для будівництва або реконструкції об'єктів, можна замовити в нашій компанії. Наша фірма зарекомендувала себе, як ліцензована компанія з величезним комплексом послуг. Фахівці постійно підвищують свою компетенцію, відвідують курси по користуванню спеціальною технікою. Сучасне обладнання дозволяє виконати роботи до найдрібніших подробиць. При аерофотозніманню використовується сучасне і дороге обладнання. Щоб нанести дані на карту, топографи володіють уміннями і знаннями, орієнтуються в програмному забезпеченні. Сервісом, оперативністю і доступною ціною клієнт залишиться задоволений.