moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Винос межових знаків в натуру

Наша компанія більше 17-ти років спеціалізується на послузі винос межових знаків в натуру. За результатами робіт складається акт виносу межових знаків в натуру. Висока точність, від 1 см! Низька вартість!
Інженерно-геодезичні роботи на ділянці - явище звичне. Без них не обходиться жодне будівництво. Адже дані роботи є основою для початку всього процесу, а також для розробки всієї необхідної технічної документації. До геодезичних робіт належить і винос межових знаків в натуру. У загальному розумінні - це перенесення основних координат на місцевості. Дані координати вже офіційно зафіксовані і відомості про них є в кадастровій документації або їх тільки передбачається внести в проект майбутньої споруди.

Є кілька причин, за якими власник ділянки замовляє послугу виносу межових знаків. Перша причина - це прагнення перевірити межі своєї території, якщо виникли спірні ситуації між власником цієї ділянки і сусідніх. Наступний мотив - операція з продажу ділянки. У такому випадку процес винесення знаків є обов'язковою процедурою. Третя підвалина - втрата попередніх межових знаків або документів про проведення такої процедури. Ще одна причина - реконструкційні роботи на ділянці, прокладання нових комунікацій або роботи по ландшафтному дизайну.

Наявність у Державному кадастрі відомостей по данну ділянку дає можливість зіставити документально зафіксовані координати з тими, які фактично позначені на ділянці. Проведення процедури винесення межових знаків в натуру актуальна при купівлі земельної ділянки. Тому що шляхом зіставлення відомостей в кадастр і фактичних можна зрозуміти - намагаються вас обдурити або межі дійсно збігаються. Навіть якщо ви просто хочете поставити паркан по периметру своєї території, а межові знаки у вас не винесені, краще, перед тим як монтувати огорожу, замовте процедуру винесення. У цьому випадку ви будете абсолютно впевнені, що ставите її там, де її місце. В іншому випадку, ви можете вступити в суперечки з сусідами і понести збитки при перенесенні паркану на правильне місце.

Процедура винесення межових знаків в натуру здійснюється в кілька етапів:

перший етап називається підготовчим. Під час нього збирається вся необхідна документація, обумовлюються терміни проведення геодезичних робіт, обумовлюються всі можливі витрати та інші нюанси;
наступний етап носить назву - польовий. Під час нього геодезисти виїжджають на ділянку і закріплюють на місцевості поворотні точки;
заключним етапом є камеральний. Він ґрунтується на оформленні документації на основі проведеного польового етапу. Оформляються акти приймання-передачі межових знаків.
В земельних питаннях важлива точність, іноді велике значення має кожний сантиметр. Тому при перенесенні межових знаків в натуру геодезія не потрібно покладатися на ручний спосіб вимірювання за допомогою стандартної рулетки, і тим більше відміряти свої законні 20 або 30 метрів від сусідньої ділянки, стовпа, або дороги, а вдатися до допомоги фахівців, які володіють професійним обладнанням, призначеним саме для таких цілей. В першу чергу - це тахеометри та GPS-системи. Причому, використовуються електронні тахеометри. На відміну від їх попередників - нівелірів і теодолітів - видають більш точний результат і вплив людського фактора мінімізують, що зводить до 0 можливість банально помилитися. Вони можуть поділятися на види в залежності від комплектації.

Наша компанія використовує тільки високоточне і сертифіковане обладнання для поведінки процедури винесення межових знаків в натуру. Завдяки високій точності, до якої ми прагнемо у своїй діяльності, похибки можуть бути практично нульовими або досягати максимум 3 мм. За підсумками основної частини нами складається офіційний документ - акт, який підтверджує, що межові знаки були встановлені і межі вашої території визначені. Маючи на руках акт виносу в натуру межових знаків, підписаний наша фірма, ви можете спокійно ставити паркан, або будувати будинок в безпосередній близькості до кордону своєї ділянки.