moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Винесення в натуру

Винесення в натуру по-іншому ще називається відновленням меж ділянки. Дана процедура є частиною геодезичних робіт на ділянці і має комплексний характер. Процес виносу меж проходить кілька послідовних дій.

Перший етап включає інформаційний пошук всіх відомостей, що стосуються досліджуваної ділянки, на цьому етапі виносу в натуру прораховується ціна даних робіт. Не зайвим буде отримати дані і про сусідніх територіях. Це потрібно зробити для того, щоб перевірити - чи є якісь розбіжності від початкових розмірів і зміщення в ту чи іншу сторону. На цьому етапі визначаємо ціну на винос в натуру, фіксуємо її, при цьому ви можете порівняти її у наших конкурентів і переконатися що ми проходимо по вартості. Також у вартість включено запит координат в земельних ресурсах як вашої ділянки, так і сусідніх.

Другий етап - робота безпосередньо на місцевості, на ділянці по виносу меж в натуру. Дана робота вимагає застосування спеціального геодезичного інструменту - тахеометра, а також GPS-приймача. GPS, природно, не такий, який використовується в автомобілях для вказівки дороги, а з програмами, спеціально розробленими і налаштованими для інженерних робіт на місцевості. Технології не стоять на місці і тепер можна винос в натуру здійснювати цим GPS-приймачем в режимі реального часу (real time). Таке прогресивне рішення дає можливість вдвічі або втричі скоротити витрачається на дану процедуру час, а також кошти замовника.

Третій етап включає роботи по обробці отриманої інформації на попередньому етапі. Інформація обробляється і складається відповідна документація. Зокрема - основний документ процедури відновлення кордонів - акт винесення меж в натуру. У деяких випадках, якщо це необхідно замовнику або з яких-небудь інших причин, може складатися звіт про виконану роботу з докладним описом процедури, з викладом отриманих результатів та з підсумками. Якщо роботи по винесенню меж проводяться для того, щоб бути представленими в якості доказового документа в суді, то в підсумкових документах схематично позначаються винесені межі з усіма огороджувальними спорудами і іншими будівлями на території, а також ті кордону, які зафіксовані в базах даних.

Винесення в натуру переслідує відразу кілька цілей. Наприклад, в тому випадку, якщо ви хочете здійснити операцію купівлі-продажу, то вам обов'язково потрібно виконати дану процедуру. Тому що часто бувають такі ситуації, коли самостійно поставлені межові знаки тими, хто продають ділянку, не завжди є точними і не відповідають документально затвердженим кордонів. У зв'язку з цим, якщо не перевірити ще раз кордону шляхом винесення, можуть виникнути проблеми.

У тому випадку, якщо ви вирішили будувати огороджувальний спорудження, то винесення меж необхідно для того, щоб точно розмістити його, в чітко встановленому місці.

Природно, що самостійно ви визначити точні межі не зможете. Ніяка рулетка не замінить геодезичні інструменти. Тому дані роботи повинні виконувати тільки професіонали, які зроблять винос меж в натуру за координатами. Наша компанія має на озброєнні тільки якісне і професійне обладнання, яке забезпечить вам максимальну точність виносу в натуру.

Найчастіше в нашу компанію за наданням такої послуги з геодезії, як винос меж земельної ділянки звертаються в таких випадках:

коли вже раннє встановлені межові знаки були з якихось причин загублені або пошкоджені. В такому випадку необхідно відновлення кордонів;
коли на земельній ділянці планується проводиться будівництво нової будівлі або споруди;
коли власник даної ділянки бажає захистити свою територію парканом;
коли виникла суперечка між власниками суміжних земельних ділянок;
коли необхідне здійснення буріння свердловин;
перед тим, як купувати ділянку, покупцеві бажано здійснити винос меж, щоб упевнитися в достовірності щодо кордонів своїх майбутніх володінь, а також ряд інших ситуацій.
Дана процедура здійснюється вже після того, як була проведена кадастрова зйомка і складений проект землеустрою.