moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Винесення меж земельної ділянки на місцевості

Винесення меж ділянки є частиною геодезичних робіт на ділянці, яка відведена під забудову, незалежно від цільового призначення майбутньої споруди. Межування земельної ділянки - це визначення меж земельної ділянки, не виходячи за межі чинного земельного законодавства, геодезичним методом. Дана процедура з геодезії відрізняється комплексністю. Проводиться винесення меж земельної ділянки в натуру, і в натурі фіксуються поворотні точки по всій території ділянки. Як правило, винесення меж здійснюється шляхом позначення цих самих кордонів спеціальними кілочками, що мають офіційну назву - межові знаки. Межові знаки мають чіткий стандарт оформлення, який повинен бути закріплений державними органами, мають свій порядковий номер і видаються тільки геодезичним компаніям. Однак на практиці кожна геодезична компанія використовує свої знаки для позначення меж в натурі, використовують як металеву арматуру, бетонні стовпчики, так і дерев'яні кілки.

Винос меж земельної ділянки в натуру проходить після основних геодезичних та землевпорядних робіт на ділянці - кадастрової зйомки території, а також збору та розробки всієї необхідної технічної і проектної документації.

Є кілька ситуацій, коли без процедури винесення меж просто не обійтися. Цю роботу потрібно провести, якщо межі не позначалися або позначки були загублені, також при проведенні будівництва, зокрема, встановлення тимчасової технічної огорожі. Наявність межових знаків є обов'язковим при судових розглядах за межі суміжних територій і в тому випадку, якщо ділянка виставлена на продаж. Винос меж земельної ділянки на місцевості наша команда проводить у три послідовних етапи.

Перший етап - це збір відомостей про данну територію. Ми шукаємо координати досліджуваної ділянки, а також координати ділянок, які є суміжними з нею. Такий підхід необхідний для того, щоб заздалегідь знати - чи є якісь зміщення меж між ділянками. Якщо такі є, цей фактор буде враховуватися в процесі виконання виносних робіт.

Другий етап складається з безпосередніх робіт на місці, на ділянці. Для проведення даних робіт у нас є спеціальні прилади, що мають всі необхідні дозвільні документи. Такими приладами є тахеометри, а також GPS-приймачі, спеціально розроблені для геодезичних робіт. Також нами активно і успішно практикується таке нововведення як винесення меж за допомогою GPS-приймача в режимі RTK (реального часу). Це досить прогресивний спосіб, який прискорює і полегшує роботу, тим самим, даючи вам швидше готовий результат. Якість нашого обладнання дозволяє досягати максимальної точності аж до 3 сантиметрів. За бажанням замовника ми можемо не просто вбити межові знаки в землю, але й забетонувати, щоб вони залишалися в цілості. Нагадаю, що точність повинна бути досягнута в рамках 10-ти сантиметрів у місті і 30-ти сантиметрів у селі!

Третій етап полягає в обробці даних та підготовці відповідних документів. Зокрема, складається акт винесення меж. А також, може бути складений і звіт про результати виконаної роботи. Якщо ви замовляєте винос для судової справи, то ми можемо розробити ще й схему з нанесенням усіх меж захисних споруд, а також всіх будівель на вашій ділянці, так і на ділянці сусідів контрагентів. Грамотно складені документи гарантують вам збереження вашої території і симпатію суддів і юристів.

Четвертий етап обробка всієї інформації в офісі і відправлення даних про роботи в земельні ресурси та на електронну пошту замовнику.

Довіряти проведення такої процедури, як винесення меж земельної ділянки, необхідно тільки досвідченим фахівцям, так як даний вид робіт вимагає високої точності даних. Звернувшись до нашої фірми, ви отримаєте якісне та оперативне проведення даного виду геодезичних робіт. Ми розуміємо всю відповідальність, яка на нас лежить і цінуємо ваш час, тому здійснимо винесення меж ділянки точно і в срок. Також ви можете звернутися до нас, якщо вам необхідно відновлення та визначення меж ділянки. Будемо раді співпраці!