moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Винесення меж ділянки Київська область та Київ

Винесення меж ділянки на місцевість – землевпорядна процедура, яка виконується з метою отримання інформації стосовно кордонів території. Самі кордони не просто вимірюються, а фіксуються з використанням межових знаків. Навіть у тому випадку, коли вже була здійснена на вашій ділянці подібна процедура, але відомості про неї втрачені або площа ділянки збільшилася або навпаки, розділилася, то слід проводити повторний винос або уточнення кордонів.

Найбільш затребувані послуги:

винесення меж ділянки київська область;
винесення меж земельної ділянки в натуру київ;
винесення меж ділянки на місцевість київ;
винесення меж ділянки в натуру київ;
винесення меж ділянки київ.
При виконанні такої роботи кордони встановлюються шляхом процесу межування – на всіх поворотних точках і кутах території виставляються межові знаки з інтервалом в метр. Така послуга може вам знадобитися в тому випадку, якщо ви стали або тільки збираєтесь стати власником землі, плануєте починати будівельний процес або у вас з'явилися розбіжності з сусідами з приводу меж суміжних територій. Найкращий варіант для тих, хто збирається купувати землю – це замовлення даної послуги до завершення угоди. В такому випадку ви зможете уникнути конфліктних ситуацій і навіть судових спорів з сусідами або перевірити чесність продавця, виконавши винесення меж ділянки в натуру.

Межовими знаками виступають кілочки різного характеру і ступеня міцності. Головна особливість, яка об'єднує кожен з видів - наявність індивідуального номера. Причому, номер присвоюється не всім знакам на одній території в сукупності, а кожному окремо. Сама процедура виносу меж ділянки на місцевість виконується досить просто і швидко, але вимагає відповідних знань з боку виконавців та використання спеціальних геодезичних приладів - електронних тахеометрів і навігаційних систем. Чим новіше і професійніше обладнання, тим швидше і точніше можна отримати результати з геодезії. Причому, з розвитком високих технологій, одержання й обробка інформації може відбуватися в режимі реального часу (RTK). Але перш ніж приступити безпосередньо до самого процесу винесення меж ділянки київська область, необхідно ретельно вивчити територію і отримати точні координати ділянки. Не зайвим буде вивчення і суміжних ділянок та їх координат.

Процедура винесення меж ділянки здійснюється в кілька етапів. Спочатку збирається вся вихідна документація, після чого вона ретельно вивчається. Обумовлюються терміни виконання послуги замовника з виконавцем, обумовлюються всі витрати, які будуть потрібні під час проведення даних робіт. На наступному етапі вже відбувається виїзд спеціаліста-геодезиста на місцевість зі спеціальним обладнанням, що дозволяє точно встановити межі. На цьому етапі створюються відправні точки, по яких розподіляються та закріплюються поворотні точки. Потім слідує заключний етап, який здійснюється в камеральному відділі. Цей етап передбачає складання всієї необхідної документації: креслення і акти.

Для того, щоб замовити процедуру виносу меж ділянки в натуру вам обов'язково потрібно мати на руках документи, які підтверджують ваші права на дану землю. Це може бути державний акт, свідоцтво про вступ у права спадкування, договір оренди, купівлі-продажу або інший подібний документ. А по закінченні процесу у вас з'явиться новий документ, що підтверджує виконання цієї процедури - це Акт винесення меж ділянки в натуру та передачі в користування межових знаків. Крім Акта у процесі обробки результатів і складається звіт.

Без подібної процедури неможливо зібрати повний пакет землевпорядних документів, винесення меж в натуру - вельми поширена і актуальна послуга, яку надають багато компаній. Однак якщо ви серед всіх фірм виберете саме нашу фірму, то отримаєте результат, в якому поєднуються оперативність і якість. Ці два параметра ми вдало поєднуємо один з одним. Винесення меж ми проведемо у кожному населеному пункті Київської області, виконаємо винос меж земельної ділянки в натуру Київ.