moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Винесення меж ділянки Київ

Наша компанія займається послугою винесення меж ділянки Київ, ставимо кілочки на місцевості, при необхідності бетонуємо їх. Замовте у нас винесення меж земельної ділянки в натуру київ.

Винесення меж ділянки є частиною геодезичних робіт. Щоб позначити межі певної території, необхідно відзначити її спеціальними межовими знаками. Обов'язковою умовою є їх розміщення в поворотних точках. Дана процедура регулюється відповідним документом - Правилами встановлення на місцевості меж об'єктів землеустрою. Необхідну інформацію, зокрема координати кутів і поворотних точок можна знайти в державному кадастрі.

Винесення меж ділянки являє собою геодезичну послугу, яка передбачає закріплення меж земельної ділянки з застосуванням знаків, які носять назву - межові. Часто проведення такої процедури називають в народі "забивання кілочків". Причини для здійснення даних робіт можуть бути різні. Приміром, втрата межових знаків. У такому разі геодезисти проводять процедуру під назвою - відновлення земельних ділянок. Нерідкими випадками є звернення землевласників з приводу вирішення земельних спорів з власниками суміжних ділянок. Також дані роботи не менш актуальні перед початком будівельного процесу будівель або споруд. Для якої б мети вам не знадобилося проведення даної геодезичної роботи, звертайтеся до нашої фірми. Ми виконаємо всі роботи якісно і оперативно.

Механізм виносу меж полягає в тому, що фахівці позначають кордони на території ділянки за допомогою межових знаків. Щоб правильно позначити межі, для початку необхідно правильно визначити координати ділянки. Щоб виконати дану частину роботи, слід застосовувати відповідне геодезичне обладнання - тахометр, навігаційні системи.

В цілому, процес виносу меж проходить у три послідовних етапи. На першому фахівці знайомляться з територією, усіма документами, що стосуються даної та суміжних ділянок. Після того як вся інформація зібрана, починається визначення меж за допомогою спеціального обладнання. Завершується процес складанням відповідного акту за результатами польових досліджень.

За допомогою межових знаків можна виконати поділ ділянки на квадрати. Також винесення меж допомагає при зведенні огорож вздовж периметра ділянки. Іноді подібна послуга вимагає повторного виконання. Наприклад, акт встановлення межових знаків виконувався дуже давно, можливо кілька десятків років тому, і документи просто загубилися. Крім того, коли йде процес будівництва на ділянці, то потрібно точно знати, де розташовані кордони, для дотримання необхідних відступів, щоб виконати будівельні норми, задекларовані у відповідних документах.

Обов'язкова умова при виконанні виносу меж ділянки - це складання акту про передачу межових знаків. Даний акт складається компанією, що проводила процедуру винесення, і зберігається у власника території.

Наша компанія виконає винесення меж ділянки, Київ і міста області можуть звертатися за такою послугою. Тим більше, що вона стала останнім часом дуже популярною і затребуваною. У нас є відповідні сертифікати, які дозволяють проводити цю роботу. Адже винос межових кордонів - це дуже серйозний і відповідальний процес, що вимагає максимальної точності. Приступати до нього слід тільки в тому випадку, коли є всі дозвільні та землевпорядні документи. У штаті нашої компанії працюють фахівці, що мають відповідну освіту і великий досвід роботи в інженерно-геодезичній галузі.

Точне і кваліфіковане виконання виносу меж земельної ділянки та встановлення межових знаків допоможе уникнути суперечок з власниками суміжних територій і судових розглядів. Тому актуальною залишається ця послуга саме на етапі підбору земельної ділянки під будівництво, ще до його остаточної покупки.

Послуга виносу меж від нашої компанії - це максимальна точність, використання тільки нового і професійного геодезичного обладнання, великий досвід в землевпорядних питаннях. Акт, складений і виданий нашими інженерами-геодезистами, є прямим підтвердженням ваших кордонів земельних володінь.