moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Винесення меж ділянки

Володіючи навіть невеликою ділянкою землі доводиться стикатися з необхідністю проведення геодезичних робіт. Однією з найактуальніших послуг, яку надає компанія Геодез є винесення меж ділянки. Такі геодезичні роботи представляють фіксацію точок кутів земельної ділянки, які є поворотними.

Здійснення таких геодезичних робіт потрібно коли:

сталася втрата або пошкодження межових знаків;
планується будівництво;
виникають суперечки з сусідами з приводу меж земельної ділянки;
необхідно провести буріння свердловин;
купівля-продаж земельної ділянки;
необхідно зробити установку паркану;
необхідно визначити площу, розміри та конфігурацію земельної ділянки.
Здійснення виносу меж земельної ділянки в натуру передбачає проведення таких робіт, як встановлення і відновлення меж ділянки на місцевості, які проводяться з метою визначення, згідно кадастрового номеру і закріпленням межевих знаків, її площі та місця розташування.

Роботи здійснюються в кілька етапів. Перший етап називається підготовчим. Відбувається збір всієї необхідної документації, укладається договір, здійснюється перевірка реєстрації земельної ділянки в базі і наявність кадастрового номера. Наступний етап польовий. Під час нього здійснюється прив'язка межових знаків, складання абрису та фіксація земельної ділянки межовими знаками. Останній етап камеральний - передбачає проведення робіт зі складання відповідного акту.

Межові знаки являють собою елементи, які використовують з метою позначення меж ділянки. Слід зауважити, що законодавством не встановлені певні межові знаки, які потрібно використати під час винесення меж. Найчастіше, в якості межових знаків використовуються арматура, залізний стовп або спеціальні межові знаки, які вкопуються в землю. Фіксація межових знаків один від одного не повинна перевищувати 1 метра, а фіксація певних поворотних точок не рідше 200 метрів. Визначення поворотних точок кутів здійснюється за допомогою спеціального інструменту - електронного тахеометра. Межові знаки встановлює інженер-геодезист за участі замовника та власників сусідніх ділянок. Якщо хтось із сторін не згоден з установленими межами, спір вирішується з допомогою суду.

Такого роду роботи повинні проводитися тільки досвідченим інженером-геодезистом, який має спеціальні навички та знання для виконання виносу меж. Наші геодезисти виконають всі роботи якісно і за максимально короткий період часу. Ми надамо виконання цієї геодезичної послуги в будь-який зручний для вас час.