moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Викопіювання земельної ділянки

Землевпорядна документація – справа досить клопітка. Необхідно витратити достатню кількість часу, сил і грошей, щоб зібрати повний пакет матеріалів. А без цього користуватися земельною ділянкою, а вже тим більше проводити якісь процедури з ним неможливо. Особливо якщо мова йде про купівлю, продаж, оренду, обмін, дарування або інші важливі процеси.

Однією з складових землевпорядної документації є викопіювання земельної ділянки. Викопіювання являє собою план території. У ньому детально викладаються властивості земельної ділянки географічного і технічного характеру. Зокрема, наноситься розташування території відносно інших ділянок, які є навколо неї, наявність водних об'єктів, а також інженерних споруд, комунікаційних ліній. Саме підземних комунікацій, які розташовуються на досліджуваній ділянці, а також за її межами, потрібно приділити особливу увагу. Необхідно дослідити шлях проходження каналізаційної лінії, водопровідних труб, а також інших наявних підземних комунікацій.

Щоб грамотно скласти викопіювання, необхідно не тільки дослідити земельну ділянку, а також за допомогою геодезії вивчити матеріали, що мають відношення до цієї території. Такими матеріалами виступають відомості геодезичного характеру, якщо якісь роботи проводилися тут раніше, а також записи, які робилися в ході будівельних робіт на ділянці.

Викопіювання документ не першої важливості, але без якого, в той же час, обійтися не можна. Тобто вона не є дозвільним документом для початку будівництва. Однак на підготовчому етапі, коли здійснюється планування, саме дані, наявні в цьому документі, беруться за основу в питаннях допустимості будівництва і передбачуваного розташування об'єкта.

Дізнавшись про такий не дуже актуальний статус викопіювання земельної ділянки, ви можете подумати, що вона абсолютно не потрібна і проігнорувати розробку цього документа. Однак такий підхід – це омана. Викопіювання переслідує ряд цілей, які є актуальними і важливими по відношенню до будь-яких робіт на ділянці. Зокрема, цими цілями виступають:

проведення робіт з проектування конструкції;
перевірка можливості зведення на ділянці нової будови;
виявлення можливості розвитку сільськогосподарського спрямування;
отримання повних даних про необхідну територію.
Як правило, викопіювання виходить з загального топографічного плану території. Із загального графічного документа, що охоплює великий відрізок місцевості, отримують викопіювання – саме ту частину плану, яка має відношення до вашої земельної ділянки.

Для отримання викопіювання у вас є два шляхи. Перший – це звернутися в муніципальні служби самостійно. Але в цьому разі ви ризикуєте витратити дорогоцінний час, а це може бути місяць або навіть кілька.

Другий шлях – це звернення до нашої компанії. Наша фірма виступає незалежним експертом. При цьому фахівці не просто надають вам викопіювання, взяте з архівних і не завжди актуальних матеріалів, а свіжі дані. Ці дані ми отримуємо в ході проведення геодезичних процедур, зокрема, топографічної зйомки і складання топоплана. Тільки так відомості, які увійдуть до викопіювання, є актуальними, точними. Викопіювання від нашої компанії – це економія вашого часу та гарантія достовірності.