moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Викопіювання з топографо-геодезичного плану м1:2000

Підключення об'єкта до електричних мереж, водоканалу або для підведення газу, вам необхідно буде надати у відповідні підприємства такий дуже важливий документ, який носить назву - викопіювання - документ, який є копією певної частини великого креслення. Також цей документ може знадобитися при складанні договору оренди.
Основою для викопіювання є топографо-геодезичний план. На жаль, не всі топографічні плани містять в собі всю необхідну інформацію для отримання викопіювання. В такому випадку здійснюється виїзд геодезистів безпосередньо на місцевість для проведення топографічної зйомки з необхідними вимірами. Проведення даної процедури також знадобиться якщо термін придатності топографічного плану минув. Даний документ придатний лише 1 рік.
Топографічний план являє собою документ, який може використовуватися для різних цілей. Приміром, проектування і будівництво, ландшафтний дизайн, для створення ситуаційного плану та викопіювання, для складання генерального плану і багато чого іншого. На топографічному плані відображають всю необхідну інформацію про земельну ділянку, яка була дослідженна.
Він може бути виконаний в різному масштабі. Найбільш часто зустрічається, так званий, "п'ятисотка" - 1 до 500.
Топографічний план надається замовнику в електронному вигляді та на папері. Він може бути основного виду або спеціалізованого. Перший вид призначений для масового споживання і може бути використаний в будь-якій галузі діяльності. Він містить у собі досить багато інформації, яка позначається простими умовними позначеннями. Другий вид розробляється для певної ділянки, галузі або території. Викопіювання отримують із спеціалізованих топографічних планів. Це означає, що викопіювання з топографічного плану в масштабі 1: 2000, на яких будуть вказані місця розташування електроустановок і прогнозованна точка приєднання, буде показувати інформацію тільки по Вашій ділянці, тоді як у вихідному документі відображена вся місцевість.
Наша компанія серед безлічі геодезичних послуг надає послугу —викопіювання з кадастрової карти. Найбільш поширеною і оптимальною є викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000. Досить невеликий, щоб зайняти небагато місця, але не занадто дрібний, щоб була можливість розгледіти всі об'єкти і позначення. Для виконання точного і свіжого викопіювання, ми виїжджаємо за місцем розташування ділянки для того, щоб самим, своїм обладнанням зробити топографо-геодезичну зйомку території. У ході зйомки ми будемо враховувати всі конструкції та наносити комунікаційні лінії і системи, що знаходяться на ділянці.
Для уточнення термінів виконання та вартості даних послуг, Ви зможете зв'язатися з нами по телефону 097-891-01-18