moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виконавча зйомка земельної ділянки

Акція від нашої компанії: замовте послугу виконавча зйомка земельної ділянки, отримаєте виконавчу зйомку зовнішніх мереж в подарунок, в комплекс також входить виконавча зйомка цегельної кладки, якщо на ділянці є кабель, то ми за допомогою трасошукача зробимо виконавчу зйомку електрокабелю.

Геодезія має різні напрями, які мають свої завдання і цілі. Геодезія є наукою, яка знайшла своє широке застосування в будівництві. Але цим її застосування не обмежується. Земельна ділянка також не менш вимагає геодезичного втручання під час проектування ландшафтного дизайну, проведення різних операцій з земельною ділянкою (купівля-продаж, оформлення дарчої, спадщини, здачі ділянки в оренду), підключення об'єкта до електричних мереж і так далі.

Будівництво на земельній ділянці вимагає проведення певних робіт геодезистами, для того, щоб зведена будівля була надійною і довговічною. Серед таких робіт особливу роль відіграє виконавча зйомка земельної ділянки. Вона здійснюється для контролю якості винесення проекту в натуру з фактичним станом на даний етап часу. Ідеальним варіантом буде виконання даної послуги на кожному етапі проведених робіт.

Виконавча зйомка земельної ділянки здійснюється на стадії укладання мереж і комунікацій. Найбільш відповідальна справа точно заміряти всі кабелі, зовнішні мережі, в яких вони живляться колодязях, місцях. Виконавча зйомка підземних комунікацій є найбільш актуальною для будівельної організації, яка спеціалізується на прокладанні комунікацій. Зйомка проводиться в місцях, де відбувається поворот труб та у характерних точках. До таких робіт відносяться виконавча зйомка електрокабелю, газопроводу, водопроводу, труб, а також зйомка дороги. Також можуть виконуватися виконавчі зйомки каналізації, тепломережі, дренажу, водостоку, виконавча зйомка зовнішніх мереж і т. д.
Наступним етапом після проведення підземної частини робіт є етап, на якому закладається фундамент і цегляна кладка. На цьому етапі не буде зайвим провести виконавчу зйомку цегляної кладки, так як вона залишається ззовні, на відміну від фундаменту, який засипається землею. Тому дуже важливо приділити увагу її правильності.
Коли виконавча зйомка проведена, складається виконавча схема. Вона є частиною підготовки виконавчої документації. На основі даної схеми оформляється виконавче креслення земельної ділянки, яке є результатом проведення виконавчої зйомки. Він може бути наданий замовнику в електронному вигляді або ж виконаний на папері. Це залежить від того, в якому форматі йому потрібен даний документ.
Цю роботу треба довіряти тільки кваліфікованим фахівцям таким, як геодезисти нашої команди. У своїй роботі вони використовують геодезичні прилади нового покоління, за допомогою яких одержують дані з точністю до міліметра.