moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виконавча зйомка обладнання

При монтажі обладнання будь-якого типу є встановлені норми і правила щодо його установки, які регламентують точність, межі розташування по висоті і в просторі. Чим відповідальніше механізм, тим більш жорсткі заходи застосовуються до його експлуатації і збирання. Перевірити правильність компонування апаратури можна лише за допомогою високоточного геодезичного спорядження і спеціально навчених працівників, що володіють необхідними навичками, досвідом і відповідними сертифікатами інженер-геодезистів, які дають право на виконання таких робіт.

При здачі об'єкта в експлуатацію згідно чинного законодавства необхідно надавати виконавчі схеми усіх основних конструктивних елементів, які підтверджують правильність установки і монтажу. Такі роботи вимагають найвищої майстерності і професіоналізму від працівників геодезичної служби, тому довіряти перевірку та моніторинг за обладнанням можна лише фахівцям, які досягли високого мистецтва у своїй справі.

Для визначення вартості та часу необхідного для виконання даних робіт просимо надати наступну інформацію: місце розташування об'єкта (населений пункт, місто), креслення по монтажу, місця перевірки та звіту для вимірювань (наявність кернів, зарубок, геодезичного підстави), необхідні допуски (прийнятні відхилення 1мм, 0,2мм тощо), і бажані терміни виконання робіт.

Ми володіємо всіма необхідними дозвільними документами на проведення подібних досліджень, в нашому штаті числиться більше 10 професійних інженер-геодезистів, що володіють сертифікатами та іменними печатками, які мають величезний досвід ведення геодезичних робіт, що потребують виробництва високоточних вимірювань найвищої майстерності.

Виконавча зйомка обладнання відіграє дуже велику роль в промисловості. Правильно і грамотно проведена дана геодезична процедура спрямована на безперебійну роботу промислового підприємства завдяки своєчасному виявленню всіх можливих деформацій і поломок обладнання. Тому її повинні здійснювати кваліфіковані фахівці такі, як геодезисти нашої компанії.

Виконавча зйомка обладнання здійснюється в декілька етапів, які виконуються в певній послідовності. Спочатку готується технічне завдання, обумовлюються терміни проведення даної геодезичної процедури, визначається вартість робіт, а також всі інші нюанси. Коли всі питання з організації здійснення робіт вирішені, проводиться сама зйомка обладнання.

По ходу виконання робіт проводиться поточний контроль і складання виконавчих схем, підготовляється вся необхідна документація для здачі об'єкта в експлуатацію. Отримані дані є гарантом правильного встановлення і підтвердженням обсягу виконаних робіт. Як підряднику так і замовнику необхідна об'єктивна оцінка ситуації і звірка кількісного і якісного показників змонтованого обладнання.

Замовивши геодезичне супровід у нас ви отримаєте: професійне виконання, високоякісну роботу компетентних співробітників, весь необхідний пакет дозвільної документації (ліцензії, сертифікати, статутні документи, реквізити тощо), поточний контроль та ведення виконавчих схем в повному обсязі, швидке та якісне реагування на зміни різного роду (від зміни проекту креслень до тривалості та кількості робочих днів).

Ми здатні забезпечити безперебійну роботу геодезичної служби 24 години на добу 7 днів на тиждень, економію часу, а відповідно і економію ваших матеріальних і фінансових коштів. Наша компанія заслужено є лідером на ринку вишукувальних робіт по всій Україні і з радістю буде співпрацювати з вами.

Замовити послугу - виконавча зйомка обладнання, вартість якої буде відповідати якості проведених робіт, ви зможете у нас. Для цього зателефонуйте нашому фахівцеві і вже найближчим часом геодезисти почнуть здійснювати роботи. Наш телефон вказаний на сайті. Ми цінуємо ваш час, тому виконуємо всі роботи оперативно, а якість при цьому залишається на вищому рівні.