moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виконавча зйомка нового підключення газу

Для забезпечення можливості підключення ділянки і житла газоповітряної суміщю необхідно виконати ряд проектних і будівельно-монтажних робіт, що включають в себе: передпроектні дослідження (рекогносцировка місцевості, аналіз архівних даних, картографічних матеріалів, визначення способу майбутнього підключення газу), топографо-геодезичні вишукування по актуалізації картографічних матеріалів (за нинішнім законодавством зйомка актуальна 1 рік), проектні роботи по розробці схем і методів виконання будівельно-монтажних робіт, безпосередньо польові роботи по підключенню газу і завершальний етап - це ВИКОНАВЧА ЗЙОМКА нового підключення. Дана схема є підтвердженням правильної установки і монтажу обладнання, дотриманням проектних рішень, також, за необхідності, вноситься на містобудівні плани міста, району, області.

Також на зйомці вказується не тільки положення в плані і просторі (геометричне положення), але й основні характеристики труб (матеріал: сталь, поліетилен; діаметри, тиск: низькьо-споживчий, середнйо-магістральний, високо-далекомагістральний, промисловий). Доказом правильного підключення (проектного) газу є саме виконавча геодезична зйомка, засвідчена відповідними печатками та доданими сертифікатами інженерів-геодезистів.

В результаті обробки польових та камеральних робіт по виробництву виконавчої зйомки газу проводиться перевірка з проектним рішенням, перевіряються відхилення, порівнюються з допустимими нормами і тільки після цього з'єднання є законним. Дані вимірювань застосовуються для введення в експлуатацію нової газової труби, проведеної від магістралі до вашої газової плити або котла опалення.

Для початку твору виконавчої зйомки газової труби нам необхідно:

проект на підключення, який виконаний на актуальній геодезичній зйомці (зйомка дійсна 1 рік з моменту постановки штампу в архітектурному управлінні "ПРИДАТНО"), узгодженої з інстанціями (архітектура, газ, електрика, вода, каналізація, тепломережа, зв'язок та інші).
доступ на ділянку з прямою видимістю потрібної нової труби (якщо газопровід підземний, то потрібно викликати геодезистів до того, як труба буде закопана).
Приблизні строки виконання топографо-геодезичних робіт складуть 3 робочих дня (з внесенням до містобудівних планів - близько 3 тижнів). Перед початком робіт ми укладаємо договір і согласовуємо час виїзду з замовником у зручний для нього час.

Також для спрощення та прискорення роботи геодезичної служби нам необхідні документи на ділянку і будівлі на ній ( паспорт БТІ, держ акт), достатньо буде надати їх копію, або дати сфотографувати.

По завершенні робіт ми пропонуємо вам весь необхідний пакет документів та дозвільної документації на проведення топографо-геодезичних робіт (ліцензії, сертифікати), і результати проведення виконавчої зйомки підкріплену необхідними печатками підприємства і номерною печаткою інженера-геодезиста.

Паралельно виконанню виконавчої зйомки нового підключення газу пропонуємо виконати ряд супутніх вишукувальних послуг таких як: винесення меж земельної ділянки із складанням акту прийому-передачі межових знаків, топографічна зйомка всієї ділянки М 1:500, 1:2000 для підключення електропостачання, води, каналізації, проведення геологічних вишукувань для визначення просідання грунтів фізичних і механічних властивостей ґрунтів розрахунку майбутнього фундаменту, супровід будівельних робіт з моменту розмітки котловану під фундамент до здачі об'єкта в експлуатацію.

Виконання виконавчої зйомки нового підключення газу необхідно довіряти тільки досвідченим фахівцям-геодезистам, які завдяки своєму досвіду в гранично короткі терміни визначать відповідність монтажного устаткування і самої установки проектній документації. Саме такі професіонали працюють у нашій компанії. Звернувшись до нас ви отримаєте якісне та оперативне надання послуг за найкращими цінами в місті.