moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виконавча зйомка мостового крана

Геодезія є наукою, яка широко застосовується в нашому житті. Без неї не обходиться жодне будівництво, перевірка промислового обладнання, підключення об'єкта до інженерних мереж та багато іншого. Для яких би цілей вам не знадобилося проведення геодезичних робіт, їх необхідно довіряти тільки кваліфікованим фахівцям, які мають за плечима величезний досвід у їх виконанні. Саме такими є фахівці, які працюють з нашою фірмою. У своїй роботі вони використовують геодезичні прилади нового покоління, які дозволяють в мінімальні терміни отримувати максимально точні результати. Багаторічний досвід дозволив компанії зібрати у своєму штаті кращих фахівців з усієї країни. Ми розуміємо всю важливість геодезичних робіт і цінуємо ваш час, тому до кожного поставленого перед нами завданням підходимо грамотно і відповідально.

Наша фірма активно і впевнено займається інженерної геодезією, а саме виконавча зйомка мостових кранів, мостів, ферм, кранів. З роками роботи вироблені індивідуальні методики для якісного виконання інженерно-геодезичних робіт. Наявність досвіду та високоточного, технологічного обладнання дає нам можливість виконувати даний вид виконавчих зйомок. Ми отримали свій перший і безцінний досвід при будівництві металургійного заводу МОЗ Дніпросталь корпорації Інтерпайп, НТЗ. Нашими інженерами-геодезистами були проведені всі геодезичні роботи на даному об'єкті, а саме виконавча зйомка ферм металоконструкцій, виконавча зйомка кранів, виконавча зйомка мостових кранів, виконавча зйомка мостів. Замовником даних робіт виступала Італійська компанія Даніелі (так як Даніелі були постачальниками металургійного обладнання під ключ разом з монтажем і гарантією на 1 рік).

Отже, контролюючі органи цікавлять наступні параметри мостового крана при виконавчій зйомці:

нівелювання і паралельність безпосередньо рейок, ферм і підкранових балок, на яких стоять крани і мости;
вимірювання прогину балок мостового крана, крани-балки, крани - монорейки;
завмер паралельності балок крана;
геодезичні вимірювання основних діагоналей крана балки;
перпендикулярність осі крана до напрямку кранових рейок;
відстані між рейками кранової візки і їх паралельність;
нівелювання рейок кранової візки.
Виконавча зйомка мостових кранів має свої особливості, навіть самий важкодоступний висотний кран, можна гарненько відміряти. Уточнити його основні геометричні параметри, порівняти їх з проектними і допустимими, в цьому і полягає суть проведення виконавчої зйомки ферм та кран-балок.

Часто із-за поганої видимості крана, геодезичні вимірювання діагоналей мостового крана і кран балки вимірювати дуже важко, але якщо намітити точки дотику опорних коліс крана на рейках фарбою, потім кран потрібно відігнати і подснять тахеометром ці 4 точки, вони дадуть нам повну інформацію про геометрію, а саме:

перпендикулярність шасі крана до підкранових рейок;
лінійний розмір між передніми колесами;
лінійний фактичний розмір між задніми колесами;
діагоналі між колесами;
відмітки рейок в опорних точках.
Ідеально, коли контрольні точки, що підлягають виконавчій зйомці, призначені безпосередньо на крані, фермі, мосту, мостовому крані. Що б в подальшому, якщо проводилося рихтування, перевіряти ці ж точки для контролю ефективності монтажних і ремонтних робіт.

Всі ці дані записуються в спеціальні таблиці, фактично біля кожного виміряного параметра записується допустиме значення. Також ми фіксуємо погодні умови при яких проводилися виміри і серійні номери геодезичних приладів, до яких докладаємо повірки. Так само докладаємо графічні матеріали для наочності, щоб можна було визначити на самому крані де і в якій точці були проведені геодезичні виміри виконавча зйомка кранів, виконавча зйомка мостів, виконавча зйомка ферм.

Звертайтеся, виконаємо виконавчу зйомку крана, дуже швидко, за термінами від 2-х годин!

Телефони для зв'язку з інженером-геодезистом 097-891-01-18.