moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виконавча зйомка меж ділянки

Дуже часто при купівлі земельної ділянки, будівництві або реконструкції огорожі (паркану) люди стикаються з непростим завданням: як точно визначити місце розташування ділянки, її межі, раптом "похилений" паркан знаходиться за межами території і "налазить" на сусідів, або навпаки, ще складніша ситуація складається, якщо земельна ділянка знаходиться в полі і немає можливості "прив'язатися" до сусідньої ділянки і т.д. В таких випадках необхідно звертатися до фахівців, а саме інженер-геодезистам, які володіють відповідними сертифікатами, що дають право виконувати роботи по винесенню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), необхідним обладнанням для геодезії та програмними комплексами. Одним з таких є контрольно-виконавча зйомка.

Контрольно виконавча зйомка виконує головну функцію - виявляє всі недоліки і відхилення, які відбулися під час будівництва, а також встановити наскільки точно був винесений проект в натуру будівлі і споруди. Контрольно-виконавча зйомка має на меті своєчасне виправлення помилок під час виконання робіт, якщо такі є. Контрольно-виконавча зйомка включена в технологічний процес будівництва. Тому контрольно-виконавча зйомка повністю залежить від стадії будівельно-монтажного процесу.

Виконавча зйомка меж земельної ділянки дає можливість визначити не тільки місце розташування вашої території, але й побачити "де", "хто" і "скільки" наблизився або заліз до вас. В даному документі чітко відображається реальна ситуація, місце розташування об'єктів (будівель, огорож, стовпів і інших "жорстких контурів") для можливості визначити відстань до одного з них. Наприклад: відстань від кута будівлі, стовпи ... до межі вашої ділянки. Дана схема є документом і може використовуватися при вирішенні спорів з сусідами аж до судових розглядів. Нагадаємо, що за нинішнім законодавством порушення кордонів, навіть 10 см, є неприпустимим і може стати причиною позовних претензій з боку сусідів.

Для початку робіт по виробництву інженерних вишукувань, пов'язаних з визначенням меж земельної ділянки на місцевості нам необхідні наступні дані: адреса земельної ділянки (область, район, населений пункт, вулиця, номер будинку), державний акт на земельну ділянку (копія) з кадастровим номером. Цієї інформації буде достатньо для визначення точного місця розташування і координат ділянки, а також можливості проведення виконавчої зйомки меж землекористування.

Якщо на вашу ділянку ще не оформлений кадастровий номер, то ми проводимо вимірювання меж, площі, лінійних розмірів (довжин сторін) вашої ділянки і робимо аналіз проектних і фактичних показників. Наприклад: по держ акту розмір фасадної частини повинен складати 14 м а за фактом 13,6 м, дана інформація буде відображатися на схемі. Замовник має право і повинен зажадати дозвільні документи на виконання топографо-геодезичних робіт, так як виробництво подібних заходів без даних документів є незаконним і не несе ніякої юридичної сили. До таких документів належать: документи підприємства, в яких вказана можливість діяльності у сфері інжинірингу та топографії, наявність сертифікованого персоналу та обладнання пройшов стандартизацію та контроль якості вимірювань.

Терміни виконання робіт коливаються в межах від 3-х годин до 2-3х робочих днів в залежності від складності ділянки та наявності вихідних даних. По завершенню роботи клієнт отримує на руки виконавчу схему меж земельної ділянки на якій позначені відстані і прив'язки від існуючих "жорстких контурів" до меж земельної ділянки. Вся документація підкріплюється необхідними сертифікатами печатками та іншими дозвільними документами.

Паралельно виконанню виконавчої зйомки кордонів ми пропонуємо виконати роботи по присвоєнню кадастрового номеру, топографічної зйомки і геологічних вишукувань для визначення властивостей ґрунтів, спорудження та ремонту огорожі (паркану).

PreviousNext
АКЦІЇ
СЕРТИФІКАТИ
НОРМАТИВИ
ВІДГУКИ
ONLINE КОНСУЛЬТАНТ

СУРІН
Олександр

ТЕЛЕФОННА
БЕЗКОШТОВНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
БЕЗКОШТОВНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
ПО EMAIL