moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виконавча зйомка металоконструкцій (колон, балок, перекриттів)

Виконавча зйомка металоконструкцій являє собою інженерно-геодезичні вишукування спрямовані на визначення якості і правильності установки елементів конструкції, виявлення відхилень, розробку пропозицій та рекомендацій щодо їх усунення, поточний контроль та перевірку при монтажі та встановленні.

Актуальність виконавчої зйомки під час будівельного процесу все більше і більше набирає обертів. Жодна монтажна бригада не почне здійснення своєї роботи без наявної виконавчої документації, яка містить в собі всю необхідну інформацію про віконні горизонти, фактичні заміри приміщення і багато чого іншого. Кожен професійний архітектор починає свою роботу взявши за основу технічне завдання і загальний стиль будівлі. Все це визначає важливість проведення виконавчої зйомки металоконструкцій.

Дані дослідження з геодезії необхідні при будівництві і реконструкції будівель, споруд. Документація про геометричне положення в плані і просторі особливо несучих конструкцій є невід'ємною частиною при введенні об'єкта в експлуатацію. Для визначення строків і вартості робіт нам необхідна наступна інформація: місце розташування будівництва, наявність креслень (особливо в електронному вигляді) та загальна інформація про ділянку (забудованість території, доступ до досліджуваного об'єкта, видимість і т.д.), а також бажані терміни виконання.

Ми володіємо сучасним обладнанням, працюємо з поліпшеними методиками, застосовуємо інноваційні способи при польовій і камеральній обробці даних, маємо в наявності більше 10-ти повністю укомплектованих бригад інженер-геодезистів і здатні виконати будь-яке поставлене завдання, незалежно від обсягу робіт, у зазначений термін і на високому рівні і якості. Замовник має право (по суті повинен зажадати від виконавця весь пакет дозвільної документації (від перевірки на придатність обладнання до сертифіката інженера-геодезиста), необхідні статутні та банківські виписки і реквізити, наявність виконання подібних робіт і т.д.

Дана робота виконується в 3 етапи:

Узгодження ціни і термінів, визначення вихідних, первинних данних.
Безпосередньо зйомка металоконструкцій та камеральна обробка даних вимірів, складання звіту про виконану роботу (складання виконавчої документації, актів та іншої робочої документації).
Надання отриманої інформації, закриття бухгалтерських питань (підписання актів, остаточний обмін документами, розрахунок).
В результаті замовник отримує виконавчу зйомку в паперовому та в електронному вигляді, легітимність наданої документації підтверджується доданими сертифікатами, печаткою підприємства і іменною інженера-геодезиста. Отримані дані необхідно використовувати при подальших будівельних робіт, здачі об'єкта в експлуатацію, проходження різних перевірок і інспекцій.

Своєчасна виконавча зйомка дає можливість вчасно виявити відхилення і прийняти швидке рішення по його ліквідації, що в свою чергу призведе до прискорення процесу монтажу, а відповідно знизить витратну частину. Для якісного і швидкого зведення конструкції необхідна постійна присутність інженера-геодезиста, який буде контролювати процес виконання робіт у режимі "реального часу" і встановлювати елементи металоконструкцій з високою точністю на початковому етапі будівництва, що безумовно позначиться на якості робіт.

Замовивши повний геодезичний супровід будівельних і монтажних робіт ви забезпечите високий професіоналізм виконання, швидкість, точність і надійність. Паралельно виконанню даного виду заходів пропонується здійснити такі види робіт: перенесення реперів (встановлення графічних знаків з зазначенням позначки в даній точці, малюється на добре видних місцях), винос будівельно-монтажних осей і "виноски" з точною прив'язкою до осі (мітка на жорсткому контурі), передача геооснови підряднику на "новий обрій".