moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виконавча зйомка геодезія

Фахівці нашої компанії займаються зйомками як приватних будинків, так і великих об'єктів промислового характеру, таких як Металургійний завод Інтерпайп.

Початок кожного будівництва – це розробка проекту, згідно з яким будуть виконуватися всі роботи по зведенню конструкції. Визначити правильність перенесення проекту в натуру, а також знайти порушення в процесі будівельних робіт і незбіжні з проектом моменти допоможе геодезична зйомка, яка має назву - виконавча. В її ході визначаються всі точки і координати зводяться або зведених будівель і споруд, а також частин конструкції і даних, що стосуються кожної з них. Основою виконавчої зйомки є топографічна зйомка.

Виконавча геодезична зйомка проводиться на всіх етапах будівельних робіт, і після їх повного завершення. Тоді, коли зйомка проводиться у процесі зведення об'єкта, її називають поточною виконавчою геозйомкою. Коли мова йде про роботи по закінченню будівництва, то зйомка виконується з метою сформувати кінцевий виконавчий генеральний план. Дані два види геозйомок різняться один від одного не тільки призначенням але й методикою, яка застосовується у її процесі.

Поточна виконавча геосъемка (або виконавча топографічна зйомка) дає інформацію про кожний етап будівництва об'єкта. Виконуються такі зйомки з самого початку робіт – з виритого котловану і проходять протягом всіх робіт аж до останнього поверху будівлі. Подібна геозйомка виконується на будь-яких нерухомих об'єктах – як побутового призначення, так і промислового. На виході після виконавчих робіт фахівці отримують відомості, які дозволяють вносити зміни в хід будівельних робіт на будь-якому етапі, якщо є така необхідність. Така процедура допомагає виконати всі роботи якісно, а конструкцію зробити надійною і довговічною. Крім того, окремо звертається увага на конкретні частини конструкції, які мають велике значення для стійкості всієї будівлі і, в теж час, при остаточних зйомках зняти їх не представиться можливим, тому що вони будуть забетоновані або засипані.

Так само виконавча топографічна зйомка потрібна для поповнення виконавчого генплану споруджуваного об'єкту

Основна мета кінцевого виконавчого знімання - це готова споруда. Найчастіше, така процедура виконується для того, щоб ввести об'єкт в експлуатацію або провести реконструкцію, або перед тим, як розширювати територію конструкції і добудовувати до неї додаткові приміщення. За основу при кінцевих геозйомка береться інформація, отримана в результаті поточних зйомок. Крім того, вивчаються показники, отримані ще на етапі планування та геодезичного дослідження ділянки. Також потрібні зйомки всіх комунікаційних і транспортних ліній та систем. Якщо кінцева зйомка не буде проведена, то будову не буде визнано закінченою.
Виконавчі геодезичні зйомки відносяться до великого процесу будівництва - технологічного. Виходячи з цього, вся процедура, послідовність і методика знаходяться в прямій залежності від будівельного процесу. Найбільшу і першочергову увагу необхідно приділити тим елементам конструкції, які є ключовими для всього об'єкта - тобто від їх точності залежить надійність будови і правильність виконання подальших робіт.

Довірити виконавчу геодезичну зйомку необхідно досвідченим фахівцям нашої фірми. Кваліфікація і практичний досвід працівників дозволяють виконати дану процедуру точно на будь-якому етапі - як на початковому, так і на остаточному. Також достовірності відомостей сприяє і обладнання, яке знаходиться в арсеналі нашої компанії і відрізняється високою точністю і якістю. У результаті нашої роботи ми складаємо спеціальну документацію на основі виконавчої геодезичної зйомки.