moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виконавча зйомка будівлі

Основним напрямком сучасної геодезії є контроль у всіх його проявах. Щоб з упевненістю заявити, що ви отримали те що хотіли вам знадобиться виконавча зйомка будівлі та виконавча зйомка будинку. Така зйомка наочно покаже які розміри кімнат вийшли у будівельників за фактом, скільки на це пішло матеріалів, які обсяги робіт були виконані, потім ці параметри порівнюються з проектними. Ви будете бачити наскільки рівний фасад будівлі. Адже основна вимога до будівельників - рівна геометрія та якісні матеріали. Тільки тоді навантаження будуть витримані правильно, саме так, як задумував архітектор будівлі. Виконавча зйомка фасаду покаже наскільки стіна випирає в кожній точці, як вертикальні її кути, скільки цеглин пішло на її виготовлення. За її результатами можуть прийматися рішення щодо подальших фасадних робіт, наприклад, вирівняти за рахунок штукатурки або при установці перекриття наступного поверху, будуть вжиті заходи для виправлення ситуації а також при виконанні виконавчої зйомка підлог. Так само при дослідженні фасаду проводиться зйомка перемичок.

За даних виконавчих зйомок будинку розраховуються матеріали для оздоблення, їх кількість і конкретні місця для кожної плитки, кожного літра фарби.

Виконавча зйомка підлог зазвичай замовляється при підписанні акту прийому передачі підлог, особливо без неї не обійтися на промислових майданчиках, логістичних центрах, адже нерівність підлоги в 2 мм, на якому стоїть стилаж висотою в 20 метрів дасть нахил у верхній точці в 6-10 сантиметрів! Але відомі випадки при виконавчій зйомці підлог були зафіксовані перепади між двома сусідніми точками на відстані 2 метри 25 мм, але при цьому на око підлоги були ідеально рівними.

Так само нерівності підлоги можуть бути помітні при виливанні на них рідини. При цйому глибина калюжі дасть розуміння перепадів відміток, але горби так помітити важче.

Досвідчений геодезист при зйомці підлог зверне увагу на проблемні місця, такі як стики до стін і центр кімнати. Якщо навіть мова йде про житловий будинок або квартиру, то виявити недоліки у підлогах буде корисно при подальшій установці меблів. Можна буде визначити чому ж шафа має не однакові щілини від стіни, внизу наприклад 3 см, а зверху 10 см.

Виконавча зйомка будинку потрібна при подальшій легалізації і здачі в експлуатацію. Зазвичай на зйомці будинку показані:

позначки підлоги;
висотні відмітки фундаментів та цоколю;
висота перекриттів, загальна висота будівлі;
поверхові виконавчі зйомки будинку;
висотні відмітки низу і верху фундаменту;
відхилення від проекту всіх елементів будівлі, таких як віконні прорізи, колони, підлоги, балки, ферми, покрівля;
фактичні місця заживлення електрикою, газом, водою, врізка каналізації, де розташовані лічильники, щитки;
виконавча зйомка фасаду та ін.
Виконавча зйомка будинку являє собою комплекс робіт, які виконуються в певній послідовності. Спочатку складається технічне завдання, збирається вся необхідна інформація, визначається вартість, а також обговорюються всі нюанси і можливі додаткові роботи. Ознайомившись з усіма деталями складається план подальших дій, після чого починаються польові роботи. Вони являють собою проведення зйомки безпосередньо на досліджуваному об'єкті. Після того, як польові роботи виконані, настає черга камеральних робіт. На цьому етапі всі дані, отримані в ході попереднього етапу заносяться у виконавчу документацію. Якщо під час зйомки були виявлені відхилення від проекту, або ж які-небудь деформації, то приймаються певні заходи і визначаються методи їх ліквідації.

Вартість виконавчої зйомки будинку залежить від обсягу робіт. Також якщо необхідно здійснення додаткових послуг, вони будуть впливати на ціну. Звернувшись в нашу компанію, ви залишитеся задоволені якістю і оперативністю надання геодезичних послуг.

Виконавча зйомка будівлі - перший крок до правильного іі функціонування! Дзвоніть, замовляйте, ми застосуємо весь наш досвід і найвисокотехнологічне обладнання для реалізації вашого проекту.