moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Виготовлення топографічної зйомки м1:500

ЯКІСТЬНаша команда оснащена кращими з існуючих сучасних технологій для виконання геодезичних вишукувань для будівництва, тому здатна досягати поставлені цілі якісно і в найкоротші терміни.
Оперативне вирішення нестандартних завдань і своєчасне прийняття правильних рішень, коли геодезичні роботи в будівництві знаходяться в стадії проектування або вже в процесі робіт - це стандарти нашої роботи. Авторський нагляд за кожним об'єктом. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якісна і точна геодезія ціни на яку можуть бути знижені завдяки комплексному походу.
Широкоформатне мислення та різноплановість ведення робіт: від супроводу будівництва невеликого заміського будинку або зйомки площею 10 соток, до геодезичного інжинірингу великого металургійного заводу або складання плану місцевості загальною площею 560 Га в державній системі координат з складанням планшетів і погодженням з відповідними органами Головапу (Головне архітектурно-планувальне управління). Геодезія, топографічні роботи і будь-геодезичні вишукування - делікатні інструменти, якими необхідно вміти володіти. Довірте виконання геодезичних робіт нашому колективу: наша точність- запорука Ваших майбутніх успіхів.
ДОСВІД, ПРОФЕСІОНАЛІЗМФахівці нашої команди, мають гідним досвідом роботи в геодезії і будівництві. Ми гарантуємо якісне та надійний супровід будівельних робіт, низьку вартість геодезичних робітта своєчасне їх виконання на всіх етапах будівництва.
ТЕРМІНОдним із основних завдань наших інженерів при проведенні геодезичних вишукувань та геодезичних робіт у будівництві є економія часу замовника. Ми готові працювати цілий рік і при будь-яких погодних умовах, тому що Ваш час - найцінніше для нас.
Терміни проведення робіт з геодезичним дослідженням мінімізовані з тієї простої причини, що налагоджений механізм виконання робіт, напрацьовані схеми взаємодії з державними інстанціями.
Звичайно ж важливий той факт, що фахівці, які виконують роботи, володіють всіма необхідними якостями, щоб в найкоротші терміни вирішити поставлені завдання і геодезія земельної ділянки була виконана в максимально стислі терміни.
Компанiя виконує не тільки геодезичні вишукування, але і надає інженерно-геологічні послуги. Це дуже зручно для наших клієнтів, тому що не доводиться шукати окремо компанію, яка виконає геодезичні роботи, і фірму, яка проведе інженерно-геологічні дослідження. Все це ви можете замовити у нас. Геологія ділянки вивчається нашими фахівцями в найкоротші терміни, а якість при цьому залишається на високому рівні. Все це можливо завдяки техніці нового покоління, яка використовується нашими спеціалістами під час буріння свердловин. Інноваційні технології, які використовуються в лабораторії, також дозволяють визначити всі необхідні характеристики грунту за короткий час. Завдяки своєму багаторічному досвіду в проведенні геологічних досліджень земельної ділянки, наші інженери-геологи виконують роботи будь-якої складності.
ГАРАНТІЇНаша команда гарантує інженерний контроль за якісним виконанням всіх топографічних робіт на кожному етапі. Ви вирішили замовити виконання геодезичних робіт талановитому і цілеспрямованому професійному колективу? Ми з радістю готові розглянути Ваші пропозиції щодо співпраці! Геодезична зйомка ділянки буде виконана в строк і на її точність буде надана гарантія.
Проведення геодезичних робіт- це справа професіоналів, які зобов'язані не просто знати основні прийоми, але й мати певний досвід роботи з різними типами місцевості, а також розуміти як важливі геодезичні роботи в будівництві та їх точність. Саме тому при виборі виконавця для виконання геодезичних робіт, у тому числі і геодезичних робіт у будівництві, переглядаючи інформацію про геодезичні компанії і геодезичні фірми, слід проявити максимум уважності! Наші кваліфіковані інженери проведуть всі потрібні роботи - складуть геооснову для проектних робіт, встановлять межі землекористування, проведуть топографію місцевості та геодезичні вишукування для будівництва. Інженерно геодезичні роботи мають виконувати тільки професіонали! Крім перерахованих вище робіт, наш фахівці проводять геодезичну експертизу. Під час геодезичної експертизи встановлюється точність відповідності з проектними даними, визначається наскільки реальні межі території відповідають документальним. Найчастіше, геодезична експертиза проводитися за рішенням суду. Геодезична експертиза включає в себе комплекс заходів. Геодезична експертиза включає в себе комплекс заходів, спряованих на виявлення помилок між проектом і реальними відмітками на ділянці.
 
 

Види діяльності(ліцензовані)побудова і розвиток знімальних мережвинос і визначення меж земельних ділянокгеодезичні роботи по проведенню інвентаризації земельних діляноктопографічні зйомки М 1:500 - 1:5000 та їх поповнення, створення топографічних схемзйомка мереж (каналізація, водопровід, їв. тел. кабелів тощо) з поповненням міських планшетіввинос внатуру і закріплення геодезичної основи для будівництваГеологія ділянки Види робіт, що не потребують ліцензіїТопографічна зйомкаЗйомка дна (складання планів з изобатами) водойм, річок.Інженерно-геодезичні вишукуванняГеодезичні роботиГеодезична експертизаВиконавчі зйомкиПідрахунок обсягів земляних робіт