moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Відновлення меж земельної ділянки на місцевості

Наша команія виконає послугу відновлення меж земельної ділянки на місцевості, а також встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по Дніпропетровську, Києву, а також: відновлення меж земельної ділянки на місцевості, відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості, встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

Будь-яка земельна ділянка має свої межі. Межами називають лінії, що розділяють одну територію від іншої. Кожна ділянка потребує виносу її меж в натуру. В таких випадках встановлюються межові знаки, а також складається відповідний Акт. Однак є випадки, коли межові знаки втрачаються, зміщуються, пошкоджуються чи губиться сам документ. Тоді треба провести процедуру відновлення меж земельної ділянки на місцевості. Також подібна послуга не буде зайвою в тому випадку, коли ви перекуповуєте землю у когось. У такому випадку ви зможете переконатися у відповідності кордонів тим, що заявлені продавцем. Крім того, якщо на вашій ділянці не було ніяких парканів та інших споруд, що огороджують периметр, і ви плануєте їх монтувати, то процедура відновлення дозволить виконати це правильно і у відповідності з точними межами. Відповідно й всілякі конфліктні і суперечливі ситуації з власниками сусідніх ділянок відпадають самі по собі. А якщо справа вже дійшла до суду, то Акт відновлення буде слугувати важливим доказом.

У будь-якому випадку встановлені чи відновлені межі мають бути закріплені спеціальними межовими знаками. Вони мають затверджений вигляд і встановлюються на всіх поворотних точках по периметру ділянки. Скільки б знаків на території не було встановлено, кожен з них має свій власний, індивідуальний десятизначний номер. Межові знаки мають бути винесені таким чином, щоб не заважати пересуванню людей та транспорту. А сама процедура і механізм її проведення закріплені в спеціальних нормативних документах та інструкціях.

Для того, щоб розпочати процедуру встановлення меж земельної ділянки, необхідно мати ряд документів – це, в першу чергу, проект землеустрою, а також технічні матеріали щодо становлення меж і розмежування чи об’єднання територій. Якщо в процесі встановлення виявилося, що межі ділянки співпадають з якимсь природним об’єктом чи огороджувальною спорудою, межові знаки можна не виносити.

Проведення процедури можливо тільки в присутності замовника, що є власником. Крім того, присутніми мають бути й власники суміжних територій, з якими по завершенні процесу погоджуються результати. Також виконавці складають Акт відновлення меж ділянки на місцевості з обов’язковим зазначенням передання на зберігання межових знаків. До Акту додаються і графічні матеріали.

Спеціалістам, що займаються відновленням меж, необхідно мати не тільки відповідну кваліфікацію, а й ліцензійні дозволи на проведення подібних робіт і укладання офіційних документів. Крім того, у виконавців має бути належний інструментарій, яким можна проводити точні виміри. Сукупність цих критеріїв є головною засадою якісного кінцевого результату. Якщо ви шукаєте саме таких спеціалістів, звертайтеся до нашої фірми, що має багаторічний досвід в проведенні геодезичних процедур та робіт із землеустрою. Звернення до нашої компанії гарантує вам точні дані й оперативну процедуру, проведену згідно всіх інструкцій.

Також ми робимо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості. З усіх питань звертайтеся за телефоном 097-891-01-1. Наш фахівець надасть вам повну консультацію, а також зорієнтує по вартості надання послуг нашої компанії.

Довіривши нашій компанії виконання даного виду геодезичних робіт, ви залишитеся задоволені якістю і оперативністю роботи наших фахівців з геодезії.