moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Вартість, розрахунок ціни кадастрової зйомки

Сучасний землеустрій в Україні зараз не можливий без кадастрової документації. Зокрема, для будь-якої операції з земельною ділянкою та об'єктами нерухомості, розташованими на ній, потрібен кадастровий номер і відповідна технічна документація. А сама ділянка реєструється в земельному кадастрі. Продати або купити, обміняти або орендувати, подарувати або заповісти, визначити ціну - для всіх цих та інших дій кадастровий номер та акт про реєстрацію виступають першими документами.

Щоб зібрати всю необхідну технічну документацію для оформлення номера і реєстрації, вам необхідно провести процедуру кадастрової зйомки з геодезичним звітом. Без неї неможливо точно та у відповідності з усіма правилами скласти потрібні папери. Дана процедура допомагає визначити координати ділянки, її кордони з суміжними територіями, а також інші показники, необхідні для повноцінної технічної характеристики ділянки. Крім того, коли мова йде про кордони території, першочерговим моментом у процедурі кадастрової зйомки є погодження меж з сусідами, іншими словами, якісно проведена геодезія. Це робиться, щоб уникнути подальших суперечок з цього приводу.

Кадастрова зйомка може знадобитися для уточнення площі забудованої території, встановлення всіх необхідних характеристик наявних об'єктів і різного роду будівель на території. Не менш актуальною вона є і під час вирішення спорів з власниками сусідніх ділянок з приводу кордонів. Грамотно і правильно проведена кадастрова зйомка дає гарантію прав на володіння певною земельною ділянкою, завдяки відображенню її точних меж. Даний вид геодезичної зйомки є дослідженнями, які здійснюються безпосередньо на самій земельній ділянці. Як і більшість геодезичних робіт, кадастрова зйомка здійснюється в кілька послідовних етапів.

Кадастрову зйомку з геодезії доцільно довірити досвідченим геодезистам, бажано, з перевіреної компанії з надійною репутацією і позитивним іміджем. Тільки тоді ви зможете бути впевненими, що робота буде виконана якісно і точно. Сертифіковані фахівці інженери-геодезисти та інженери-землевпорядники нашої фірми відповідають усім названим вимогам. Ми готові провести зйомку будь-якої ділянки в самі короткі терміни за допомогою високоточних тахометрів та інших сучасних геодезичних приладів і комп'ютерних програм за дуже вигідною ціною.

Кадастрова зйомка, вартість якої залежить від кількох складових, починається з обговорення всіх деталей і ключових моментів. Саме в ході нашого діалогу, ми можемо уявити, з яким об'єктом маємо справу і розрахувати приблизну вартість. Для того щоб приступити до роботи, нам необхідно отримати від вас відомості, що стосуються місця розташування та адреси ділянки, її площі. Також нам потрібні землевпорядні документи по цій ділянці - державний акт, а також правовстановлюючі документи на об'єкти нерухомості (право власності, договір оренди, купівлі-продажу, дарування, успадкування та інші).

По закінченні роботи наші фахівці опрацюють дані з приладів і на їх підставі складуть кадастровий план ділянки - геодезія. Крім графічного документу, ви також отримаєте цифровий варіант, який вміщає в себе всі характеристики ділянки - її розташування, розміри і параметри. Крім цього, файл містить відомості про призначення ділянки та про його власника.

З цими документами ви можете сміливо приступати до оформлення кадастрового номеру і постановці вашої землі на кадастровий облік. Від якості і правильності початкової геодезії залежить подальша точність при внесенні до реєстру ділянки та присвоєння їй кадастрового номера та паспорту. Тому ми з великою увагою і компетенцією підходимо до кожного замовлення незалежно від його масштабів.

Ціна за наші роботи 100% виправдана.