moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Ціни, вартість на топографічну зйомку від 2900 грн.

В комплексі топографічних робіт виділяється кілька видів зйомки, які дозволяють скласти докладну картину про стан місцевості або конкретного об'єкта. Один з найпоширеніших видів - це топографічна зйомка. За результатами такої зйомки розробляються графічні документи, які передають детально кожну деталь і особливість рельєфу, а також розташування об'єктів на конкретній території.

Практично жодне геодезичне дослідження не обходиться без топографічної зйомки. Вона також є невід'ємною складовою при розробці або оновленні генеральних планів, проектних креслень при будівництві або реконструкції різних споруд. Головним результатом такої зйомки є топографічний план.

Топографічна зйомка являє собою цілий комплекс робіт, які здійснюються в певній послідовності. На підготовчому етапі збирається вся необхідна документація та здійснюється її аналіз. Далі проводяться вимірювання на ділянці, за підсумками яких в камеральному відділі складаються і оформляються різні схеми, плани, картки, креслення.

Топографічний план може знадобиться для різних цілей, і, отже, від його цільового призначення визначається масштаб, в якому він буде виконуватися. Такий документ може знадобиться для здійснення будівельного процесу на дільниці, для отримання дозвільної документації для проектування нової будівлі або споруди. Також він є не менш актуальним для проектування ландшафтного дизайну.

Для підключення об'єкта до електричних мереж та газопроводу вам також знадобиться цей документ. З нього фахівці в такому випадку будуть виробляти викопіювання і ситуаційний план. Як бачимо, топографічна зйомка є дуже важливою геодезичною послугою і довіряти її необхідно тільки досвідченим кваліфікованим фахівцям, які мають всі необхідні сертифікати та дозволи на проведення даного виду робіт.

Багатьох, кому потрібне проведення геодезичних вишукувань, в першу чергу цікавлять ціни на топографічну зйомку. В цьому випадку потрібно враховувати кілька факторів - це і розташування вашої ділянки, її площа та можливі труднощі в роботі. Але особливо важливим є вибір компанії, яка виконає ваше замовлення. Не завжди ціна поєднується з якістю. Ви можете заплатити велику суму за не зовсім точну і своєчасну роботу. Наша команда - це високий професіоналізм геодезистів, величезний досвід проведення вишукувань різного ступеня складності і завжди високоточні і достовірні результати, оформлені як в графічному, так і в оцифрованному вигляді з докладними розшифровками та роз'ясненнями. Наша ціна, можливо, не найнижча, але, враховуючи кваліфікацію співробітників, а також застосування обладнання високої точності і спеціально розроблених комп'ютерних програм, якість результату виправдовує ваші витрати в повному обсязі.

Ми працюємо з будь-яким масштабом робіт і розльотом цін, який застосовується при топографічній зйомці - від 1: 100 до 1: 2000. В будь-якому з масштабів ми можемо зняти найскладніший рельєф. Крім рельєфу ми знімемо всі споруди, об'єкти на ділянці, комунікаційні лінії і системи, а також, при необхідності, кожне дерево з повною його характеристикою. Всі ці чинники, а також необхідність виконання попереднього обгрунтування з прив'язкою до систем координат, також впливають на загальну вартість роботи.

Крім усього перерахованого вище, ми може взяти на себе узгодження топографічної зйомки для проектування і проведення робіт у відповідних державних органах і установах, таких як газова служба, електрики, зв'язок, тепломережі, водоканал, архітектурне управління і будь-які інші.