moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Ціни на маркшейдерські роботи, розрахунок вартості

Гірська і промислова галузі відрізняються підвищеною небезпекою і складністю. До гірських об'єктів відносяться різні тунелі, шахти, кар'єри. Тому інженерні роботи на цих територіях повинні проводитися з особливою ретельністю і обережністю одночасно. Напрямком геодезії, який спеціалізується на вивченні шахт, кар'єрів і інших подібних об'єктів, є маркшейдерські роботи. Вони проводяться в специфічних і складних умовах - на важкодоступних територіях чи об'єктах з поганою видимістю, а також в умовах повноцінної роботи підприємства, без його повної або часткової зупинки. Маркшейдерські роботи своєю метою мають дослідження змін земної поверхні у зв'язку з проведенням в даній місцевості гірських робіт. Найчастіше ці роботи пов'язані з видобутком мінералів і корисних копалин.

Впоратися з таким складним завданням під силу тільки кваліфікованим інженерам-маркшейдерам. Такі працюють у штаті нашої компанії. Будь-яке гірниче виробництво повинно включати в себе виконання маркшейдерських робіт. Тому дана послуга, що надається нашою компанією, є завжди актуальною. Наприклад, якщо підприємство знаходиться тільки на етапі будівництва, наші маркшейдери здійснюють перенесення в натуру всіх необхідних елементів і конструкцій, закладених в проекті. Робиться це з урахуванням специфіки виробництва і місця розташування. А якщо мова йде про функціонуюче підприємство, то наше завдання - вивчати і контролювати виробничий процес, його динамічні особливості та виявлення можливих відхилень.

В ході проведення маркшейдерських робіт ми використовуємо тільки професійне обладнання та прилади, які призначаються для даного виду досліджень. Крім того, невід'ємною складовою маркшейдерської процесу є документація графічного характеру, зокрема креслення, які складаються за результатами дослідження.

Ціни на маркшейдерські роботи залежать від обсягів виконуваних нами і від їх специфіки. Маркшейдери нашої фірми можуть здійснити повний комплекс подібних робіт. В цілому, серед послуг виділяються роботи по створенню гірничо-геологічної документації, контроль за складовими підйомних споруд, а також проведення вимірювань, що дозволяють визначити розміри відвалів сировини, що видобувається. Наша команда володіє всіма дозволами на роботу, а обладнання - відповідними сертифікатами та дипломами.

На вартість маркшейдерських робіт впливають три основних чинники, серед яких віддаленість об'єкта, ступінь складності маркшейдерських робіт і терміни виконання робіт. Місце розташування об'єкта впливає на вартість, так як враховується час і витрати на те, щоб дістатися до об'єкта. Чим далі розташований об'єкт, тим вище вартість здійснення маркшейдерських робіт. Також на вартість впливає складність проведення робіт. Чим вище ступінь складності, тим вище вартість. Терміновість виконання маркшейдерських робіт також впливає на ціну. Якщо вам потрібне проведення даних робіт у стислі терміни, то це також залишить свій відбиток на ціні.

Буває таке що на один і той же вид маркшейдерських робіт у різних організаціях різна вартість. Не слід відразу ж віддавати перевагу компаніям, у яких вона нижче. В такому випадку необхідно подумати і розібратися, чому саме так. Фахівці, які виконують маркшейдерські роботи повинні мати відповідну кваліфікацію, дозвільну документацію на проведення даних робіт, все необхідне обладнання і, звичайно ж, досвід в наданні подібних послуг.

Вартість маркшейдерських послуг, які надає наша компанія повністю відповідає якості. Наша фірма надає свої послуги не один рік, що дозволило зібрати у своєму штаті лише кращих маркшейдерів з усієї нашої країни. Всі роботи виконуються грамотно і оперативно.

Замовити маркшейдерські роботи ви можете зателефонувавши по телефону, вказаному на сайті. І вже найближчим часом фахівці виїдуть на об'єкт.