moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Ціни на геодезичні роботи

Наша компанія вже не один рік надає свої послуги на геодезичному ринку. За цей час ми зібрали в своєму штаті лише кращих геодезистів, які з усією відповідальністю ставляться до кожного поставленого перед ними завдання.
Ціни на геодезичні роботи починаються від 2900 грн.
Геодезія є наукою, знання якої широко застосовують під час проектування і будівництва. Геодезичні роботи представляють собою вимірювання на земельній ділянці. Серед усього переліку геодезичних послуг найбільш затребуваними є геодезичні зйомки, серед яких особливою популярністю користується топографічна зйомка. Дана геодезична зйомка здійснюється для створення топографічного плану, який широко застосовується не тільки для розробки проектної документації та будівельного процесу, а також для ландшафтного дизайну і землеустрою.
Виконавча зйомка теж користується великою популярністю. Вона дозволяє проконтролювати точність винесення проекту в натуру. Своєчасно проведена виконавча зйомка дозволяє вчасно вжити необхідних заходів з ліквідації деформацій і відхилень від проектної документації, якщо такі є. За підсумками проведених робіт оформляється виконавча документація.
ЯК НАДАЮТЬСЯ ПОСЛУГИ ГЕОДЕЗІЇ? ВПЛИВ ЇХ НА ЦІНУ:Ми надаємо вам вибір способу співпраці з нами.Так, ви можете замовити:
ми, разом з вами, складаємо технічне завдання, визначаємо його вартість, терміни. В ході переговорів визначаємо суть задачі та найкоротші шляхи її вирішення;виконуємо роботу;одноразове виконання всього комплексу робіт. І на цьому наша співпраця з вами буде завершено. Але при наступному замовленні ви отримуєте приємну знижку на геодезичні роботи;разові виїзди спеціаліста на будівельний майданчик. Це буде трохи дорожче постійного обслуговування, але, за умови невеликого обсягу виконання робіт геодезичного характеру, це дуже навіть зручно;у нашій компанії ви зможете замовити повний геодезичний супровід будівництва, у разі необхідної присутності спеціаліста на будівельному майданчику. Найчастіше така потреба виникає при будівництві великого комплексу або житлового багатоповерхового будинку. У такому разі складається спеціальний графік присутності геодезиста або декількох геодезистів на будівельному майданчику.Ми рекомендуємо замовляти повний комплекс, що в підсумку дасть вам знижку до 40%!!!