moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топозйомка земельної ділянки

Найчастіше геодезичні роботи на земельній ділянці актуальні коли планується до нього підведення газу або підключення електрики. Але також нерідкі випадки, коли проведення топографо-геодезичних робіт необхідно для вирішення земельних спорів, під час коригування генерального плану земельної ділянки, для отримання дозволу на будівництво, проектування трас і комунікацій. На підставі результатів, отриманих в результаті виконання геодезичних робіт, будується планування подальшого просування будівництва будівель і споруд. Точність топографічних робіт дає можливість приймати рішення технологічного характеру, передбачити можливі труднощі з переміщеннями пластів і т. д.

Найпоширенішою послугою є топозйомка, яка являє собою комплекс робіт, за результатами яких створюються топографічні карти і схеми земельних ділянок. Під час топографічної зйомки вимірюються висоти, відстані, кути. Отримати під час вимірювань максимально точні дані можливо тільки за допомогою спеціальних геодезичних інструментів, а також уміння фахівця ними користуватися. Топографічна зйомка може бути як наземною, так і космічною. Під час проведення космічної топографічної зйомки використовуються літальні апарати, які дозволяють отримати якісні зображення поверхні землі. Але в цій статті ми більш детально розглянемо наземну зйомку.

Топографічна зйомка земельної ділянки може бути різних масштабів. Це безпосередньо залежить від необхідного відображення досліджуваної земельної ділянки. Під час виконання топозйомки використовується тахеометр. Для отримання якісних результатів, при проведенні топографічної зйомки земельної ділянки, використовуються тільки професійні тахеометри, що дозволяють отримати максимум інформації про ділянку. Використання новітнього технологічного обладнання під час проведення топографо-геодезичних робіт - це одна з переваг нашої компанії. Найчастіше масштаб зйомки визначає геодезист. Але також він може провести топозйомку масштабу, який вимагає замовник або певний орган архітектурного управління. Розрізняють такі види масштабів: сверхкрупный (1:200), великий (від 1:500 до 1:5000) і дрібний(1:10000, 1:25000). Найбільш затребувана зйомка масштабу 1:500. Її ще називають "п'ятисотка".

По закінченні топографічних робіт створюється топографічний план. На вартість топозйомки земельної ділянки впливає характер і площа досліджуваної території. Якщо вам потрібно виконати якісно і оперативно топозйомку земельної ділянки, звертайтеся до нашої компанії. Багаторічний досвід в цьому напрямку допоміг зібрати нашій компанії тільки кваліфікованих фахівців, які грамотно і відповідально підходять до будь-якого геодезичного завданням, незалежно від його ступеня складності. Також крім топографічної зйомки ми надаємо широкий спектр геодезичних послуг, які з задоволенням виконаємо на вашій ділянці.