moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топозйомка ділянки ціна, вартість

Низька вартість обумовлена високою продуктивністю точного обладнання, застосовуваного нашою компанією - лідера на ринку топографічних робіт.

Топозйомка є геодезичною послугою, яка виступає на перше місце тоді, коли необхідно розробити проект конструкції. Саме тому топографічна зйомка повинна бути виконана максимально точно, достовірно і якісно.

Одна ця послуга включає в себе кілька послідовностей робіт.

В першу чергу - це вивчення всіх документів і матеріалів, що містять інформацію про досліджувану територію.
Крім документів потрібно опрацювати і картографічні матеріали, зокрема топографічні карти, які були зроблені раніше.
Після того, як вся інформація вивчена, і ми як виконавці маємо уявлення про специфіку ділянки, і про який обсяг робіт йде мова, можна вести діалог із замовником. Це необхідно для того, щоб ознайомитися зы всыма побажаннями і вимогами, а також приблизними особливостями майбутнього проекту.
Після цього йде безпосередньо топозйомка земельної ділянки. Вона повинна бути виконана ретельно з використанням професійного устаткування. Зйомці підлягає вся площа ділянки з усіма комунікаціями і спорудами. Топозйомку проводять не тільки по землі, але і під землею. Тобто, крім рельєфу місцевості ми знімаємо підземні комунікації, тому що вони важливі для розробки проекту.
Після того як процес топозйомки завершено, наші фахівці обробляють отриману інформацію і на її підставі складають докладну топографічну карту. На її основі можна розробити оптимальний проект. План складається у двох варіантах - цифровому і графічному.
Крім карти у деяких випадках може знадобитися складання звіту за результатами зйомки. Такими випадками можуть бути органи архітектури та містобудування.
Крім потреби при розробці проектної документації, дана послуга необхідна при проведенні нових комунікаційних ліній, при визначенні схеми благоустрою території, а також для розрахункової сторони проекту, щоб правильно визначити розміри фінансових вкладень.

Окремої уваги заслуговує масштаб, в якому виконується топозйомка земельної ділянки. В принципі, її можна проводити в будь-якому масштабі, характерному для геодезичних вишукувань. Однак є один найбільш оптимальний - 1:500. Такий розмір дасть можливість нанести докладно всі особливості місцевості. Саме він характерний для землевпорядної документації, зокрема, генеральних планів. Але якщо метою топозйомки ділянки є благоустрій території та виконання ландшафтного дизайну, може знадобитися і ще більш великий масштаб аж до 1:50 або 1 : 1. Масштаб визначає геодезист, який здійснює топографічну зйомку.

Для топографічної зйомки застосовується тільки професійне обладнання. Таким обладнанням виступають електронні тахеометри та GPS-системи. Але в деяких випадках може застосовуватися зйомка з повітря або супутника. Наша компанія проводить якісну топозйомку будь-яких ділянок за складністю тільки якісним обладнанням із використанням новітнього програмного забезпечення.

За результатами проведеної топографічної зйомки складається геодезична документація, яка носить назву топографічний план. Цей документ відображає рельєф і ситуацію місцевості ділянки, що знаходяться на ньому, наземні і підземні комунікації, червоні лінії, а також інші елементи. Топографічний план може знадобитися для різних цілей, починаючи від ландшафтного дизайну і закінчуючи викопіюванням і ситуаційним планом. Топографічний план може бути переданий замовнику в електронному вигляді або на папері. Це залежить від побажань самого замовника.

Звертайтесь до нас за телефоном 097-891-01-18, відповімо на всі питання, приймемо ваше замовлення максимально швидко.