moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топозйомка 1:500

1/500 (П'ЯТИСОТКА)
Топографічний план місцевості складається в ході комплексу топографічних робіт, які називаються топографічною зйомкою. Він являє собою зображення будівель і споруд, рельєфу на карті. Може складатися або на папері, або ж на цифровому носії. Якщо топографічна зйомка виконується для невеликого розміру об'єктів, то в більшості випадків застосовується масштаб 1/500 (п'ятисотка).

П'ятисотку 1/500 застосовують для геодезичних вишукувань, коли потрібно скласти робочі креслення і генплани, щоб створити інженерно топографічний план, проект ландшафтного дизайну, при побудові і розвитку геодезичних мереж. Топографічний план 1/500 відображає не тільки рельєф місцевості, а також будівлі і споруди, розташовані на ній, але і рослинність, об'єкти водного господарства, наземні і підземні комунікації. Таку топографічну зйомку виконують, використовуючи при цьому тахометри або теодоліти. Технології настільки пішли вперед, що з допомогою тахеометрів одночасно виконувати зйомку і передавати отримані дані в офіс може лише одна людина, чого не було раніше. З допомогою цього п'ятисотка 1/500 виконується набагато оперативніше.

Далі отримана інформація обробляється на спеціальних комп'ютерних програмах. Так створюється топографічний план, який віддається або замовнику, або відноситься до технічного звіту.

При проведенні топографічної зйомки 1/500 дотримуються наступні вимоги:

зйомка на місцевості повинна проводитися детально і якісно;
повинна бути точна відповідність проведеної зйомки і технічного паспорта БТІ;
використовується місцева система координат;
відтворення карти повинно здійснюватися на спеціальній комп'ютерній програмі в електронному вигляді.
Актуальність топографічного плану масштабу 1/500 підтверджується організацією або компетентним органом (наприклад - Головне Архітектурне Бюро) печаткою "придатно".

Фахівці нашої фірми швидко і якісно виконають топографічну зйомку великих масштабів, завдяки своїм навичкам і досвіду. Після проведення топографічної зйомки 1/500 наша компанія надає документ з наявністю п'яти печаток:

печатка, яка підтверджує нанесення меж земельної ділянки, при цьому дотримуючи всі кадастрові дані;
печатка Головапу;
печатка, яка підтверджує наявність червоних ліній. При відсутності червоних ліній, ставиться печатка, яка підтверджує їх відсутність;
печатка фірми;
печатка геодезиста, який має сертифікацію.