moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топозйомка

Топозйомка 1:10000Топографічні плани масштабу 1:10 000 для вирішення питань планування міського господарства, експлуатації наявних систем і будівництва можуть видаватися на всю територію міста у вигляді зведених планів.Топозйомка 1:25000Підсумковий техзвіт надається у вигляді електронного або графічного документа, який в подальшому проходить державну експертизу (при необхідності). Топографічний план 1:25 000 обов'язково входить в перелік документів, необхідних для отримання дозволів на початок будівельних або реконструкційних робіт.Тахеометричне зніманняТахеометричне знімання – один з найпоширеніших видів зйомки, затребуваної в будівництві, на невеликій території. Тахеометричне знімання – це комбінована зйомка, в процесі цієї роботи визначається одразу і планове, і висотне положення точок.Тахеометрична зйомкаПри розрахунку вартості тахеометричної зйомки місцевості, фахівці компанії «Геодез» керуються цілком прозорими принципами. Тому ми можемо запропонувати для вас найвигідніші ціни і при цьому пояснити, за що і чому саме стільки потрібно заплатити.Топозйомка КиївТопозйомка проводиться з метою планування, а потім і будівництва різних об'єктів нерухомості (будівлі, інженерні комунікації) і облаштування території. Топозйомка Київ буває різних масштабів: масштабна зйомка, велика і дрібного масштабу. У нашій фірмі можна замовити будь-яку топозйомку, як мілкомасштабну, так і великого масштабу. А якщо ви замовите подеревну топозйомку, то ми зберемо, а потім занесемо на топоплан, всю інформацію про кожне дерево і навіть кущик.Топографо-геодезичний планТопографічна зйомка МАФТопографічна зйомка МАФ дає можливість швидко вирішити всі ці питання і оформити всю відповідну документацію. Розглянемо більш детально, що собою представляють малі архітектурні форми для чого необхідна геодезія МАФ.ТопозйомкаТопозйомка земельної ділянки відноситься до обов'язкових геодезичних вишукувань, які здійснюються перед початком будівництва. Геодезичні вишукування необхідні для з'ясування просторових координат різних об'єктів, а також самої місцевості, на якій планується звести нову будівлю або інший інженерний об'єкт. Ці роботи виконуються на різних етапах, як до початку створення проекту, так і під час будівництва, і навіть після його завершення. 
Топозйомки ділянки це самий затребуваний вид геодезичних зйомок, результатом яких є складений топографічний план місцевості. Зберігає постійний масштаб в будь-якій точці місцевості і не враховує кривизну вирівняної поверхні.
Даний вид зйомок виконується за допомогою геодезичних приладів шляхом вимірювання на місцевості кутів, відстаней і перевищень або, в деяких випадках, шляхом проведення аерофотозйомки місцевості. На плані відображають ситуацію і рельєф. Ситуація показує розташування всіх об'єктів на ділянці: будівель, інженерних комунікацій, рослинності і т. д.
Топозйомки поділяються на види в залежності від застосовуваного обладнання. Вони можуть бути: стереотопографічними, мензуальними, теодолітними, тахеометричними, буссольними, гідролокаційними, цифровими і аерофотознімання. Мензульні і теодолитні зйомки практично не застосовуються в наш час, а найпоширенішою є тахеометрична зйомка, яка виконується за допомогою електронних тахеометрів.В залежності від необхідної точності відображення об'єктів топозйомки виконуються в різних масштабах: від 1:50 до 1:2000. Великі масштаби використовуються для великих промислових споруд, а дрібні масштаби – для невеликих ділянок. Найбільш поширений масштаб - 1:500 з можливістю визначення інженерних комунікацій та узгодженням їх з відповідними експлуатуючими організаціями. Топографічні плани відповідають інструкції з топографічного знімання в якій зібрані всі умовні знаки зрозумілі кожному геодезисту в світі. Кожному об'єкту відповідає унікальний умовний знак прийнятий спеціально для визначеного масштабу.
Наземна топографічна зйомка може бути трьох видів:- планова;- висотна;- комбінована.
Необхідність у виконанні топографічних зйомок виникає при проведенні геодезичних вишукувань, оновленні топографічних карт, створенні генпланів та робочих креслень, проектів ландшафтного дизайну або вертикального планування ділянки.
Топографічна зйомка це складний, відповідальний технологічний процес, який повинен виконуватися тільки професіоналами. Фахівці компанії ТОВ “Гільдія Інжиніринг” якісно виконають будь-які види зйомок, в залежності від ваших потреб, з точністю до міліметрів за допомогою новітніх електронних тахеометрів.
Топозйомки можна розділити на три основні етапи:1. Підготовчий етап (постановка завдання, збір вихідної інформації, координатна підготовка, складання договору).2. Польовий етап (виїзд спеціаліста на ділянку, безпосередньо сама зйомка ділянки – вимірювання характерних точок місцевості, рельєфу, ситуації).3. Камеральний етап (обробка вимірів, складання топографічного плану ділянки).
Ціна і швидкість виконання зйомки залежить від місця розташування ділянки, щільності існуючої забудови і площі. Сьогодні топозйомки є обов'язковими при будівництві будівель і споруд та проводяться на всіх етапах будівництва. Так само топографічна зйомка може бути основою для цифрової моделі місцевості.