moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топографічна зйомка масштабу 1:500

Топографічна зйомка М 1:500 представляє собою план-карту місцевості з докладним відображенням існуючої ситуації та нанесенням всіх будов (будівель, споруд), комунікацій (вода, каналізація, електрика, тепломережі, зв'язок і т.д.), рослинності (навіть молоді дерева діаметром від 15 см), доріг, перепаду висот (рельєфу) та інших характерних особливостей досліджуваної ділянки. Подібна робота виконується перед виробництвом якого-небудь роду проектувальних рішень, як будівельного (нове будівництво, реконструкція, підключення комунікацій, мереж зв'язку) так і землевпорядного характеру (продовження договору оренди відведення земельної ділянки, приватизація).
Для більш точного визначення строків і вартості робіт нам потрібно знати такі дані: місце розташування ділянки, орієнтовна площа, забудованість (поле або промисловий завод), в які терміни необхідно виконати роботи, необхідність додаткового погодження та форми оплати. Перед початком робіт ми надаємо замовнику всю необхідну інформацію про нашу організацію, дозвільні документи, повірки на обладнання та сертифікати інженер-геодезистів. Якщо вам потрібна недорога топографічна зйомка, ціна на неї може бути знижена завдяки гнучкій системі знижок.

Ми володіємо потужним відділом "польових" співробітників і висококваліфікованим камеральні підрозділом, необхідними програмними комплексами, новітнім високотехнологічним обладнанням і спорядженням, що дає нам можливість виконати будь-яке поставлене завдання у вказаний термін на вищому професійному рівні.

За підсумками робіт замовник отримує топографічну карту своєї ділянки в масштабі 1:500 з повним відображенням існуючої ситуації, комунікацій розташованих як на земній поверхні, так і в підземному просторі. До даної зйомки додається сертифікат інженера-геодезиста, який проводив дослідницькі роботи, з іменною печаткою та завіряється штампом підприємства - виконавця, також надається звіт про виконану роботу з описом ділянки.

Вся вихідна документація передається на паперовому носії та в електронному вигляді на вказану замовником електронну адресу. Отримані дані є одними з первісних для початку проектування, будівництва, реконструкції, прийняття подальших рішень. Паралельно виконання топографічної зйомки пропонується виконати ряд заходів спрямованих на визначення міцнісних характеристик грунтів для визначення типу й глибини закладення фундаменту (інженерна геологія з повним комплектом лабораторних досліджень, складанням технічного звіту з рекомендаціями), відновлення меж землекористування (винесення меж ділянки), а також повних комплекс геодезичних завдань спрямованих на будівництво та контроль якості (від підрахунку необхідних земляних робіт до вивірки колон, дотримання проектної конфігурації і геометрії будівлі).

Щоб заощадити ваш час, ми пропонуємо процес складання зйомки і початок проектних рішень вести паралельно. Через 3 дні, після того, як ви вирішите замовити топографічну зйомку, ми передаємо картографічні матеріали у проектувальний відділ для початку роботи, прийняття початкових рішень, тим часом узгоджуємо зйомку у всіх необхідних інстанціях.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісно виконані геодезичні роботи у необхідний для вас термін. Замовити наші послуги ви можете зателефонувавши за телефоном 097-890-01-18. Ми приїдемо у найближчий зручний для вас час. Оперативність і якість гарантуємо!