moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топографічна зйомка МАФ

Іноді процес оформлення документації, необхідної для будівництва інженерного об'єкта займає майже стільки ж часу, скільки і зведення даного об'єкта. Особливо це відноситься до малих архітектурних форм, які не вимагають тривалої установки, однак, для них також необхідно відповідне документальне супроводження. Топографічна зйомка МАФ дає можливість швидко вирішити всі ці питання і оформити всю відповідну документацію. Розглянемо більш детально, що собою представляють малі архітектурні форми для чого необхідна геодезія МАФ.

МАФ (малі архітектурні форми) – це порівняно невеликі споруди, для встановлення яких не потрібний фундамент. До таких споруд відносяться різноманітні кіоски, павільйони, гаражі і т. п. Дуже часто такі споруди встановлюються самовільно, без оформлення будь-яких документів. Однак це в корені неправильно, так як така споруда є незаконною і у її власника, згодом, можуть виникнути дуже серйозні проблеми. При виявленні незаконних споруд такого типу, на їх господарів накладається штраф, а саму споруду зносять. Зрозуміло, подібний розвиток подій є вкрай небажаним, тому геодезія МАФ повинна бути здійснена в обов'язковому порядку.

Крім того, до малих архітектурних форм відносять також різні об'єкти, які здатні вплинути на зовнішній вигляд вулиць і дворів, тобто, до цього переліку можна віднести дитячі майданчики, декоративні басейни, фонтани, зупинки, огородження, столики з лавками, білборди і т. п. Для того щоб отримати дозвіл у відповідних інстанціях на розташування всіх перерахованих вище об'єктів, замовник повинен мати на руках паспорт прив'язки. Це документ, на якому буде видно місцезнаходження конкретного об'єкта і його розташування відносно інших інженерних споруд.

Для цих цілей виконується топографічна зйомка МАФ. За допомогою спеціального обладнання працівники компанії проводять великомасштабну зйомку на обраній місцевості і складають топографічний план. На ньому відображаються всі наявні об'єкти, і наносяться плановані МАФ. Втім, викопіювання МАФ також може бути використане для цієї мети. На відміну від топографічного плану, викопіювання МАФ здійснюється з вже існуючої топографо-геодезичної карти потрібного масштабу. Це схематичне зображення конкретної ділянки, а на досить великій території, як на топоплані, також може бути використане для оформлення дозвільної документації. Втім, при використанні топографічних карт, які були зроблені раніше необхідно з'ясувати, наскільки вони відповідають дійсності і, при необхідності, нанести всі відповідні виправлення.

Геодезія МАФ також дозволяє з'ясувати, де знаходяться найближчі комунікаційні лінії і з'ясувати максимально вдалі місця для підключення до них. Виконати це максимально швидко дозволяє топографічна зйомка МАФ, так як тільки за допомогою спеціалізованого обладнання можна з'ясувати, де і як розташована підземна частина комунікацій. Таким чином, якщо Вам необхідне викопіювання МАФ, то Вам варто звернутися до нашої компанії, співробітники якої допоможуть Вам у вирішенні даного питання. Всі топографо-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування, які здійснює наша геодезична організація, проводяться якісно і досить оперативно. Так що Ви зможете в найкоротші терміни оформити всю необхідну документацію.