moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топографічна зйомка Київ

Наша фірма займається послугою топографічна зйомка Київ, Київська область, топографічна зйомка ділянки для проектування, підведення електрики, газу, викопіювання з топографо-геодезичного плану Київська область.

Також замовляють:

топографічна зйомка ділянки київ;
топографічна зйомка київ;
топографічна зйомка київська область;
викопіювання з топографо-геодезичного плану київська область разом з ситуаційним планом;
Інженерно-геодезічні вишукування - це ціла галузь, яка спрямована на повноцінне і всебічне дослідження земельної ділянки. Однією з найпоширеніших процедур серед всіх геодезичних є топографічна зйомка. Її можна назвати центральною послугою всього геодезичного комплексу. Адже незалежно від того яка за розмірами у вас ділянка, де вона розташована і для яких цілей призначена, її потрібно досліджувати шляхом проведення топографічної зйомки. Перед будівництвом нової споруди, перед початком робіт з ландшафтного дизайну, для оформлення землевпорядних документів, генпланів, проектів, креслень - для всіх цих цілей необхідна топографічна зйомка. Тим більше що без неї ви не здасте об'єкт в експлуатацію і не розробите проект для будівництва.

Топографічна зйомка ділянки київ - це цілий комплекс процесів. Топографічна зйомка в Києві регламентується відповідними нормами та інструкціями. Цими документами визначаються і загальноприйняті умовні позначення, які мають місце на топографічному плані. А сама процедура проводиться в три етапи. Перед тим, як приступити безпосередньо до зйомки, необхідно ознайомитися з місцевістю, з вже наявної інформації про ділянку, його особливості. Ця стадія називається етапом підготовки. Стадія, на якій виконується сама зйомка - це польовий етап. Його особливість - це застосування геодезичного обладнання - електронних тахеометрів і супутникових систем навігації. Камеральний етап - це обробка даних за допомогою спеціального програмного забезпечення. В результаті усіх трьох стадій виходить повноцінний топографічний план і детальний звіт про всі етапи і процеси. Результати послуги топографічна зйомка ділянки Київ викладаються і передаються замовнику у двох варіантах - на папері, а також на електронному носії.

В ході топографічної зйомки по Києву, значення має масштаб, в якому вона виконується. Масштаб вибирається в кожному випадку індивідуально після знайомства фахівців з територією і цілей власника. В цілому, масштаби можуть поділятися на великі й дрібні. До дрібних можна віднести 1:1000, 1:2000, а до великих - 1:100, 1:200, 1:500. Є ще дуже дрібні масштаби, проте вони зустрічаються не так часто, як вже названі - це 1:10 000, 1:250 000.

Топографічна зйомка в Києві фіксує всі особливості ділянки аж до дрібниць. В першу чергу, проводяться вимірювання - досліджується площа, відстані, кути, висоти. Також детально вивчається місцевість, рельєф, клімат, розташування ділянки відносно сторін світу, щоб зрозуміти його сильні і слабкі сторони. Природні та нерухомі об'єкти, що знаходяться на ділянці, також підлягають топографічній зйомці. Це споруди, зелені насадження, а також лінії комунікацій. У деяких випадках, якщо мова йде про ландшафтний дизайн, виконується подеревна зйомка. А комунікації потрібні, якщо потрібне підключення до них, або будівельні роботи проводяться в безпосередній близькості від цих шляхів. За допомогою такого документу наші спеціалісти складають ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

Наша компанія проводить топографічну зйомку в Києві, а також викопіювання з топографо-геодезичного плану київська область разом з ситуаційним планом, із застосуванням найновіших технологій і обладнання, і маючи багаторічний досвід в геодезичних вишукуваннях.

Топографічна зйомка Київська область - наша основна діяльність!

Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану Київська область в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання потрібна для підключення вашого ділянки до електрики.