moc.liamg%40198790zedoeg
Подібний вид робіт надає більш детальну топографічну зйомку М 1:500 або М 1:200. На такій карті позначаються незначні (навіть в районі 10 - 20 см) перепади рельєфу, більш детально вычерчиваются всі характерні точки, розташування дверних прорізів, вікон будинку, висоту підвіконня і т.д. Дана зйомка необхідна для створення ландшафтного дизайну використовуючи існуючі характеристики місцевості максимально ефективно, пристрої унікальні за своєю побудовою і конфігурації рельєфу ділянки. Подібний вид робіт потребує значної трудомісткості і ретельності, як на етапі вимірювальному, так і при камеральній обробці результатів. Відповідно робота буде займати трохи більше часу і коштів у порівнянні з стандартною топографічної схемкой. Тривалість робіт складе близько 3-6 робочих днів.
Вихідною документацією буде паперовий варіант завірений печаткою підприємства, а також підкріплений іменним сертифікатом інженера-геодезиста та електронна версія у програмному комплексі для полегшеного прийняття подальших проектних рішень. Варто врахувати один важливий фактор: після складання топографічної (ландшафтної) зйомки та розробки проекту постає завдання - максимально точно відобразити задумане на місцевості. Для цього необхідна детальна геодезична розбивка характерних точок (а їх може бути на ділянці в 20 соток до 300 шт), поточний контроль за ходом виконання робіт, складання як остаточної так і проміжних виконавчих зйомок, контроль за відхиленням, а найголовніше, величиною невідповідності з проектом. При такому поході до виконання та проектування ландшафтних робіт ризик пов'язаний з нерозумінням замовника, проектувальника та виконавця між собою зводиться до мінімуму, а робота виконується з максимальною точністю і швидкістю та якістю.
Часто виникає питання: “Навіщо потрібна ландшафтна зйомка, якщо попередньо робилася топографічна зйомка для проектування?" - відповідь на це питання криється в самій назві робіт. В процесі виробництва будівельних робіт по спорудженню будівлі або споруди зводилися тимчасові споруди, дороги, під'їзні шляхи, зводилися котловани і траншеї, загалом у будь-якому випадку відбувалися хоч і незначні, але все ж зміни рельєфу. Також при будівництві будинку завжди відбувається коригування проекту, від перенесення стіни, до зміни типу обробки фасаду і т.д., що неминуче призводить до виникнення "нового бачення" і перегляду попередньої проектної схеми або макета ландшафту. Щоб врахувати нові особливості зміненого рельєфу, конфігурації будову і т.д. робиться ландшафтна зйомка, яка дозволяє в повному розмірі відобразити ситуацію, перепади висот, відкоригувати колишній або створити новий проект організації рельєфу (ПОР або проект з облаштування ландшафтного дизайну).
З урахуванням можливості використання сучасного устаткування і програмних комплексів, що дозволяють в найкоротші терміни, з високою якістю і можливістю максимальної візуалізації зробити модель існуючого рельєфу і перетворити його в 3D модель майбутнього ландшафту. Можливістю здійснення задуманого на місцевості без залучення геодезичної служби не надається реальним. Найчастіше ландшафтний проект несе складний за структурою і конфігурації задум, втілити який без визначених навичок, досвіду і обладнання практично неможливо.
Підвівши підсумок можна сказати про те, що здійснити задумані ідеї, втілити складні проектні рішення без зайвих витрат, простоїв, виправлень і тому подібних неприємних і дорогих заходів без залучення кваліфікованих фахівців на кожному етапі робіт не вдасться. Наша організація має як багаторічний досвід роботи, висококваліфікованих фахівців, новітнє обладнання, так і потужні камеральний, польовий і планувально-організаторський відділи, що дає нам можливість виконати будь-яке завдання, будь-якої складності якісно і в установлений строк.