moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топографічна зйомка для дозволу будівництва

Будівництво – нелегка і кропітка справа. Той, хто вирішує звести на своїй ділянці якийсь об'єкт – будь то житловий будинок або торговий комплекс, повинен добряче попрацювати, аби підготувати всі необхідні документи. А тільки після того, як буде отримано дозвіл, можна приступати до практичних робіт на будівельному майданчику.

Якраз підготовка ділянки, збір документації – самий клопіткий і складний відрізок всього процесу. Можливо ви думаєте, що складніше закласти фундамент, звести будівлю, ввести його в експлуатацію. Так, це нелегка і довга праця. Але більше сил і часу віднімає саме врегулювання земельних питань з документами. Всі походи по архітектурним, земельних інстанціях зводяться до одного – отримання дозволу на будівництво. Якщо у вас на руках є дозвіл на забудову, то це є свідченням того, що ви правильно оформили і зібрали всі документи, провели передбудівельну підготовку.

В ході будівельного процесу вам не обійтися не тільки без будівельників, але і без геодезистів. Однак послуги фахівців в цій області будуть потрібні ще на етапі оформлення дозволу. Адже один з основних матеріалів, на який спираються органи, що видають дозвіл – це топографічний план території, відведеної під будівництво. А щоб отримати цей план, потрібно виконати топографічну зйомку.

Топографічна зйомка дозволяє отримати великий обсяг відомостей про місцевість. Тому вона застосовується не тільки для отримання дозволу, але і для проектування об'єкту, та для здачі його в експлуатацію. У випадку з роздільною здатністю в першу чергу цікавить інформація, яка передає прив'язку об'єктів до місцевості. Саме такий топографічний план буде переходити від однієї інстанції в іншу, розглядатися фахівцями, які спираючись на нього, будуть виносити рішення про допуск до початку будівництва.

Топографічна зйомка для дозволу будівництва виконується в традиційному масштабі 1:500. Такий графічний документ ще називається - геопідоснова. У цьому разі головний акцент переноситься на розташування різних елементів на тій місцевості, на якій розташовується ваша ділянка. Фіксуються дані не тільки по вашій території, але і з сусідньої також. Обов'язково в ході зйомки потрібно зазначити розташування всіх комунікаційних ліній електромереж, водопроводу, каналізації, газопроводу, теплотраси. Якщо є якісь свердловини, колодязі, а також стовпи – це теж обов'язково наноситься на топографічний план. Враховується і рельєф місцевості. Саме з розміщення цих об'єктів потім відділи архітектури та проектні бюро розробляють проект. А докладне розташування комунікацій ще необхідно і для того, щоб потім їх всі правильно підвести на ділянку.

Як бачимо, топозйомка на дозвіл будівництва – актуальна та дуже важлива процедура, без якої допуск до початку робіт не може бути отриманий. В цьому зв'язку її повинні виконувати фахівці з високою кваліфікацією і великим досвідом. Тому в тому випадку, якщо у вас заплановано будівництво і ви знаходитесь на стадії оформлення паперів для отримання дозволу, зверніться за допомогою геодезичною до нашої вірми. Наші фахівці проведуть геодезію і топозйомку, складуть повний топографічний план з урахуванням ваших потреб і особливостей вашої земельної ділянки. З цими результатами ви швидко і легко отримати дозвіл і зможете почати будівельний процес.