moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топографічна зйомка ділянки 1:500

Топографічна зйомка здійснюється для створення топографічного плану, який може знадобитися для різних цілей. Саме цільове призначення впливає на масштаб, в якому вона виконується. На топографічному плані відображаються всі елементи, що знаходяться на ділянці, наземні і підземні комунікації, рельєф місцевості та багато іншого. Топографічна зйомка є найбільш актуальною з усіх геодезичних послуг, які замовляють наші клієнти. Її затребуваність і багаторічний досвід наших фахівців дозволяє їм здійснювати дану геодезичну зйомку з точністю до міліметра за гранично короткий час.

Для виконання топографічної зйомки та фасадної зйомки наша організація слідує усім вимогам:

наявність ліцензії державної служби геодезії, картографії та кадастру;
сучасне високоточне обладнання;
сертифікати перевірок геодезичних приладів;
досвідчені дипломовані фахівці;
спеціалізоване програмне забезпечення (GeoniCS, Panorama).
Інноваційні технології такі, як GPS з RTK режиму в поєднанні з електронним безвідбивачевим тахеометром з подальшою обробкою на комп'ютері допомагають провести роботи по топографічній зйомці та фасадній зйомці будь-якої складності, навіть великих територій в мінімальні терміни (до 1-го дня).

Найбільш затребуваний вид геодезичних робіт - топозйомка масштабу 1:500.

ТОПОЗЙОМКА ДІЛЯНКИ М 1:500 ПОТРІБНА ДЛЯ:
приватизації земельної ділянки;

продовження договору оренди;
проектування;
ландшафтного дизайну;
підрахунку об'єму земляних робіт;
здачі об'єкта будівництва в експлуатацію;
розділу ділянки на певні частини;
планування організації транспорту;
визначення фактичної площі ділянки;визначення перепадів висот і ухилів на ділянці;
проведення охоронних зон до стратегічних об'єктів (ЛЕП, газ, тощо);створення детальної цифровоїмоделі місцевості.
ТОПОЗЙОМКА В МАСШТАБІ 1:500 ТА ІНШИХ МАСШТАБІ
Топографічний план оформляється згідно всім нормам і вимогам за допомогою загальноприйнятих умовних знаків. Отримані результати можуть бути оформлені на папері, в електронному форматі, а також за допомогою 3D-візуалізації.

Топоплан, виконаний на папері, є оформленою топографічною зйомкою з печаткою нашої організації або зі штампом Головапу «Придатно для прийняття проектних та архітектурних рішень» (в залежності від специфіки виконання зйомки).

При необхідності можуть бути проведені специфічні види робіт: топозйомка ділянки, подеревна зйомка, експлікація будівель і споруд, створення профілів доріг, трас, створення 3D моделей місцевості і 3D моделей будівель, а також формування «Технічного звіту з виконання топографо-геодезичних робіт».

Вартість топозйомки залежить від різних факторів. До них відносяться район здійснення робіт, площа, яка підлягає зйомці, густота забудови території, складність рельєфу, наявність водойм і т. д. А також важливим чинником є необхідність в узгодженні зйомки, яке здійснюється у відповідних інстанціях.

ПІДРАХУНОК ОБСЯГІВ ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ
Для того, щоб провести максимально точно обсяг землі здійснюється топографічна зйомка. Вона являє собою цілий комплекс геодезичних робіт, спрямованих на вимірювання рельєфу земної поверхні, а також всіх об'єктів та елементів, розташованих на ній і які необхідно відобразити на топографічному плані, який буде складено за результатами проведення даної геодезичної зйомки.

Для якісного підрахунку грунту (вийнятого, намитого, насипаного) необхідно:

зробити детальну геодезичну топозйомку до початку робіт;
виконати топографічну зйомку котлованів після закінчення робіт;
вибрати спосіб підрахунку, виходячи з технічного завдання;
провести розрахунок земляних мас між двома поверхнями.
ФАСАДНА ЗЙОМКА
Фасадна зйомка потрібна для розуміння картини перед обшивкою фасаду будівлі. За матеріалами зйомки приймаються інженерні рішення по конструктиву елементів оздоблення. Виконавчою схемою фасадної зйомки будуть вказані: випирання площин, фактичні позначки і розміри всіх прорізів, балконів, перекриттів, металоконструкцій і тд.