moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Ситуаційний план земельної ділянки

Фахівці нашої компанії створять для вас якісний ситуаційний план земельної ділянки, план ділянки має кадастровий номер, ситуаційний план Харків, Київ, Дніпро. Ситуаційний план розташування земельної ділянки де взяти? - замовити у нашій компанії.

Нижче наведені приклади, для чого найчастіше замовляють ситуаційний план:

земельної ділянки;
об'єкта;
у ландшафтному дизайні;
про місце розташування земельної ділянки;
об'єкта нерухомого майна;
зразок, ситуаційний план приклад.
Що це?
У геодезії є таке поняття як ситуаційний план. Якщо ви не розумієте, про що йдеться, то, можливо, словосполучення «топографічний план» вам скаже більше. Ситуаційний план - це схожий з топопланом документ. Розробка подібних графічних матеріалів передує будівельному процесу. Всі елементи, які є на ділянці, повинні відображатися на цьому плані. Такими елементами є будови, під'їзні шляхи і дороги, комунікаційні лінії, рельєфні особливості (наявність водойм, височин або ярів та інше). Також сюди необхідно вносити і деякі елементи природного характеру, зокрема, сторони світу. Це необхідно, щоб мати уявлення, яка сторона ділянки буде більш схильна до впливу сонячних променів, а яка буде затінена. Такі знання дають можливість правильно розпланувати територію, розбивши її на зону відпочинку, город чи сад і житлову зону. Кожен з цих елементів повинен розташовуватися в залежності від тих характеристик, які відображені на ситуаційному плані.

В основу ситуаційного плану лягають не тільки результати геодезичних процедур, але і окремі графічні документи, наприклад, план-проект даної місцевості. Тому що будь-який такий план не тільки відображає земельну ділянку за фактом, але і передає його зв'язок з тією місцевістю, де вона розташована - з її природними факторами, кліматом, екологією. Масштаб, в якому розробляється ситуаційний план, може змінюватись в залежності від кожної окремої ділянки. Але найпоширеніший ситуаційний план земельної ділянки - це 1:2000. Якщо розміри території занадто великі, то тоді може бути використаний досить рідкісний масштаб 1:5000. Так само поширені:

ситуаційний план;
ситуаційний план селища;
ситуаційний план розташування об'єкта газифікації;
ситуаційний план розміщення об'єкта;
ситуаційний план розташування земельної ділянки де взяти;
ситуаційний план розташування об'єкта;
ситуаційний план зразок;
ситуаційний план приклад.
Деякі ресурси в Інтернеті радять накреслити ситуаційний план самостійно і навіть дають практичні рекомендації, як це краще зробити - який розмір паперу взяти, і в якому співвідношенні вираховувати і креслити. Однак жодний опис не допоможе людині, далекій від геодезії, правильно розташувати всі елементи, особливо це стосується ліній комунікацій. Тим більше що деякі з них пролягають під землею і зняти їх можна тільки за допомогою відповідного обладнання. Тому краще звернутися за допомогою до професійних інженерів-геодезистів, які швидко складуть вам ситуаційний план будь-якої за масштабами території. Тим більше, що це - документ. І цей документ увійде до складу цілого пакету матеріалів для отримання дозволу для будівництва. Природно, ситуаційний план не є документом, який ляже в основу проекту майбутньої споруди, але він є важливою складовою цього набору матеріалів.

Не витрачайте свій вільний час на осягнення елементыв геодезії і креслення саморобних ситуаційних планів, а зверніться в нашу компанію. Ми швидко і якісно зробимо вам цей документ згідно всім висунутим до них вимогам і при необхідності допоможемо з іншими матеріалами, щоб ви отримали дозвіл на забудову з першого разу.

Так само часто замовляють:

ситуаційний план земельної ділянки;
план земельної ділянки по кадастровому номеру;
ситуаційний план масштаб;
ситуаційний план ділянки де взяти;
ситуаційний план Харків;
ситуаційний план Київ;
ситуаційний план Дніпро.