moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Ситуаційний план і вимоги до нього

При плануванні будівництва, підготовки плану здійснення іншої господарської діяльності на певній ділянці території Вам знадобиться її схематичне зображення в певному масштабі, виконане з дотриманням основних правил топографії і дає уявлення про ситуацію на даній території - ситуаційний план. Співробітники нашої компанії мають великий досвід в справі побудови ситуаційних планів і можуть протягом лічених днів з моменту отримання замовлення повністю оформити такий план для

придбаних земельних ділянок;
невеликих будівельних майданчиків під окремо розташовані будинки;
великих забудовуються промисловими або цивільними об'єктами зон.
Головні вимоги до ситуаційних планів:

План повинен бути орієнтований по сторонах світу.
Для побудови плану застосовуються загальноприйняті топографічні умовні позначення.
План забезпечується легендою - словесним описом значень застосованих умовних знаків.
Топографічний масштаб ситуаційного плану повинен бути певним і витримуватися в будь-якій точці зображення. Розмір масштабу вказується в спеціально відведеному місці плану (зазвичай оптимальним масштабом є 1: 2000, але іноді можуть знадобитися і плани більшого або дрібного масштабу).
Інформативність ситуаційних планів повинна бути універсальною, для можливості проведення, на підставі плану, всебічної оцінки стану ситуації. План повинен включати:
межі земельних ділянок, які потрапили на план;
житлові будинки та інші будівлі;
дороги;
дерева, чагарники, газони, клумби;
водні об'єкти;
мережі водопроводу, каналізації, газопроводи, теплофікаційні траси, лінії зв'язку, електропередачі, інші інженерні мережі та комунікації.