moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Схема земельної ділянки

Землевпорядні роботи - це дуже затребувана сфера діяльності. Допомогу в даних питаннях надає багато компаній, фірм і окремі особи. Однак далеко не всі діють чесно, відкрито, офіційно, на підставі дозволів, ліцензій. А довіряти долю своєї земельної ділянки потрібно тільки перевіреним і надійним помічникам. Такими якостями володіє на команда. Один з основних напрямків нашої діяльності - це саме землевпорядкування та складання схем земельних ділянок на кадастровому плані території. Наш штат налічує не тільки інженерів, але також і юристів, які завжди в курсі всіх нововведень у сфері земельного законодавства та готові підлаштовувати свою роботу під ці зміни.
Схема земельної ділянки
Будь-яка землевпорядна робота пов'язана з різною офіційною документацією. В принципі, складання подібних документів - це і є основна мета даної області. Ці документи можуть ділитися на нормативні, технічні, а також економічні - все залежить від призначення. Сукупність певних документів грає ключову роль в різного роду земельних питаннях - розділу або з'єднанні землі, відчуження або викупу, передачі або зміни призначення ділянки.
Один з основних документів, які стосуються землеустрою - розробка проектів з відведення землі. З цією метою вивчаються матеріали, які стосуються об'єкта, зокрема, генеральний план. Наше завдання полягає в уточненні меж ділянки та їх узгодженні з органами земельних ресурсів. Нами складається схема земельної ділянки, виготовляється план відведення, креслення, розрахунок площі, а також роботи з геологічної частини.
Ми можемо виготовити та отримати викопіювання, плани, а також схеми, що стосуються земельної ділянки, його основних характеристик (площа, параметри, розміри, координати). Такі документи можуть знадобитися як дійсному власникові ділянки, так і покупцю, який хоче придбати дану територію.
Крім того, ми можемо скласти будь-яку технічну землевпорядну документацію, необхідну для якої-небудь операції з ділянкою. Особливо це стосується кадастрової процедури. При її проведенні просто необхідна схема земельної ділянки. Схема розробляється для того, щоб ділянка була точно визначеною на кадастровій карті. На схемі визначаються всі межі, розміри і навіть цільове призначення. Крім того, на схемі повинні бути визначені всі нерухомі об'єкти, розташовані на необхідній території.
Складена схема земельної ділянки повинна пройти затвердження у відповідних органах. Дану процедуру необхідно проводити для того, щоб мати можливість утворити нову земельну ділянку, при передачі вже існуючої в оренду або здійснення операції купівлі-продажу. Також затверджена схема земельної ділянки може стати в нагоді для уточнення її меж.
Процедура затвердження здійснюється протягом 30 днів з моменту подачі заяви. Для цього вам потрібно подати в місцеві органи управління разом із заявою всі необхідні документи, так як в противному випадку буде отримано відмову. Також відмова в затвердженні може бути отримана в тому разі, якщо відсутні необхідні відомості про земельну ділянку, або неможливість прочитання поданих документів. Так що до підготовки документації необхідно поставитися з усією серйозністю.
Повідомлення про відмову повинно бути надано заявнику не пізніше 10 днів з дня реєстрації заяви і документації.
Схема земельної ділянки необхідна в декількох ситуаціях - коли ділянку готують під забудову, а також під інші потреби, віддалені від будівництва; при розширенні або розподілі території ділянки, а так само схема земельної ділянки складається на кадастровому плані території.
Для складання схеми потрібна спеціальна підготовка, а також дозвол на роботу. Наша компанія працює на основі офіційних дозволів, ліцензій, і має право на складання таких документів, як схеми і подібні землевпорядні папери. Саме тому без проблем всі складені нами документи проходять перевірку і затверджуються у відповідних органах.