moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Розрахунок стійкості схилів

ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНІ ВИШУКУВАННЯ ПО ВИВЧЕННЮ СТІЙКОСТІ СХИЛУ
При будівництві житлового будинку, інженерно-технічних споруд, прокладанні дороги, в першу чергу треба звернути увагу на рельєф місцевості. Добре, якщо поверхня рівна, але якщо місцевість горбиста, для проектування будівництва необхідно провести геологію ділянки, в яку входять інженерно геологічні вишукування по розрахунку стійкості схилу, геологія грунту. Наша компанія надає ці послуги по всій Україні. Має досить великий досвід у вирішенні цих завдань, і справляється з будь-якими труднощами, пов'язаними особливостями місцевості або споруджуваним об'єктом. В обов'язки нашої компанії входить обслуговування населення інженерно-геологічними дослідженнями з метою безпеки, міцності і довговічності майбутньої будівлі або споруди. На нашому сайті ви можете отримати всю цікаву для вас інформацію.

Схил це укіс, який має природне походження, а укіс створений в результаті діяльності людини - насипу, відвали. В залежності:

від характеристики грунту;
геологічних процесів, пов'язаних з зсувними явищами;
гідрогеологічної ситуації;
будівництво об'єктів на схилах мають свої характерні особливості. Геологію ділянки починають з вивчення стійкості схилу. Існує багато способів для визначення це фактора. Поширений метод розрахунку стійкості схилу - метод круглоциліндричних поверхонь ковзання. Але суть в тому, що розраховується коефіцієнт - співвідношення сил, яка утримує грунт, і, яка рухає грунт. Якщо цей показник визначено, то тільки тоді інженери-геологи можуть дати рекомендації з вибору технології для будівництва підстави будівельного об'єкта. Крім розрахунку коефіцієнта стійкості схилу, необхідно мати на увазі, що можуть статися зсуви, і наслідок їх обвалення ґрунтів. Сьогодні завдання з розрахунку показника стійкості схилу вирішується за допомогою інноваційних ГІС-технологій і комп'ютерних програм, що призводить до точного визначення цього показника і виключає ризик пошкодження будівельного об'єкта.

В інженерно-геологічні вишукування по вивченню стійкості схилу входять роботи, які включають в себе:

вивчення рельєфу, рівня ухилу схилу, ймовірність обвалення схилу вище при високому вугіллі ухилу;
по геології грунтів визначення кількості пластів і вивчення їх механічних особливостей (міцності, деформації, несучої здатності, вологості);
моніторинг геологічних умов внаслідок будівельних заходів;
геодезичний моніторинг на небезпечній ділянці схилу;
з'ясування гідрогеології ділянки - наявність водоносних пластів, їх складу і планування запобіжних заходів їх впливу на будівельний об'єкт;
розрахунок стійкості схилу.
При вивченні рельєфу, геологи визначають чинники порушення стійкості схилу, це можуть бути дзеркала ковзання, за якими можуть статися зсуви, підвищена вологість місцевості, може привести до зволоження грунту, розрідження грунту призводить до зміщення пластів, що загрожує для будівлі або споруди.

В результаті проведення буріння свердловин, проби грунту досліджуються в лабораторії по виявленню їх фізико-механічних особливостей. Інженери-геологи нашої компанії аналізують їх встановлюють тип ґрунту і видають техніко-геологічний звіт з рекомендаціями для майбутнього будівельного об'єкта. Гідрогеологічні дослідження, які входять в комплекс інженерно-геологічних вишукувань, спрямовані на встановлення рівня грунтових вод, від яких залежить підтоплюваність цокольного приміщення. Необхідний також хімічний аналіз води, щоб перевірити її вплив на будматеріали. Треба розраховувати на те, що для будови на схилі свердловину для водопостачання треба бурити глибшу, ніж в низині.

Для розрахунку показника стійкості схилу в нашому розпорядженні є програмні забезпечення, за допомогою яких проводиться моделювання і видача показника стійкості схилу з урахуванням таких вагомих чинників, як гідрогеологія ділянки і вібраційні (знаходження поблизу від автомагістралей та залізничних шляхів) фактори. Ми видамо вам рекомендації в разі низького коефіцієнта стійкості схилу по зміцненню схилу і типу фундаменту. Досить велика кількість успішно реалізованих проектів дозволяють нам з упевненістю говорити про те, що ми можемо гарантувати якісне проведення інженерно-геологічних вишукувань з метою розрахунку стійкості схилу. Для інженерів проектувальників ми видаємо цінну інформацію для проектування будівництва в районах з порізаним рельєфом, несприятливими ґрунтовими умовами.