moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Розрахунок фундаменту будинку

Надійність і міцність - ось якими якостями повинен володіти фундамент, щоб будинок було довговічним і міцним. Адже фундамент - це основа будинку. Тому, щоб ви з гордістю могли заявити про те, що ваш будинок дійсно є вашою фортецею, до заснування цієї фортеці підійдіть з усією відповідальністю.

Не секрет, що для одних будівель застосовується один тип фундаментів, а для інших-зовсім інший. Це залежить від ряду факторів - від характеристик місця, на якому зводиться конструкція, від індивідуальних особливостей майбутньої будови. Щоб точно встановити доцільність розмірів та виду фундаменту необхідно провести його розрахунок. Розрахунки повинні бути зроблені для ряду параметрів.

Перший параметр, який потрібно встановити - це вага вашого майбутнього будинку. На вагу прямо впливає розмір будови, його висота, кількість поверхів. Окремо розраховується площа підлоги, стін, покрівлі, горища. Всі обчислення проводяться за певними формулами.

Вага розраховується не тільки для самого будинку, але і безпосередньо для фундаменту. Він так само як і інші частини будинку чинять чималий тиск на грунт. Вага фундаменту, в свою чергу залежить від його глибини. Чим глибше підстава, тим більше затрачено на нього матеріалів і тим він важче. Глибина визначається в залежності від того, наскільки сильно промерзає грунт. В такому випадку, основа повинна бути нижче шару промерзання. Якщо говорити в загальному, то при розрахунках фундаменту будинки характеристики ґрунту виходять на перше місце. Крім ступеня промерзання шляхом геологічного аналізу потрібно встановити повний склад, тип, а також інші показники, які надають прямий вплив на фундамент.

Розрахунок ваги фундаменту не можна ігнорувати. Є такі ситуації, коли те місце, яке вже відведено під будівництво вашого будинку ніяк не підходить по витривалості для фундаменту і конструкції в цілому. В цьому разі своєчасно виявлений такий показник можна усунути. Природно, на це піде більше часу, можливо, і фінансів. Однак ви будете знати, що ваш надійний фундамент закладено правильно. Виправити положення можна, застосувавши інші будівельні матеріали або збільшивши площу опорних елементів підстави.

До речі будівельні матеріали також повинні бути розраховані. Це стосується будь-якого типу фундаменту - стрічкового, пальового, плиткового або стовпчастого. Тільки алгоритм розрахунків для кожного з видів буде свій. Розрахунок будівельних матеріалів допоможе визначити, яка кількість їх необхідно для закладки підстави необхідної площі та глибини. Ці відомості визначать фінансову сторону будівельних робіт по закладці фундаменту. Також в ході розрахунків стане зрозуміло, матеріали якого типу необхідні, виходячи з ґрунтових характеристик та даних про самий будинок. Бетонна складова і арматура розраховуються окремо один від одного.

Сьогодні багато сайтів в Інтернеті пропонують таку послугу як онлайн калькулятор для розрахунку фундаменту будинку. Там пропонується ввести такі відомості як периметр, ширина фундаменту, глибина прихованої частини, висота тієї частини, яка виступає над землею, а також марка бетону, що застосовується для заливки. Однак результат, отриманий у ході таких розрахунків виходить зразковим. Тим більше, без знань геологічної складової ділянки ці дані є абсолютно неповними. Тому для розрахунку фундаменту вашого будинку запрошуйте фахівців, що працюють в цьому напрямку. Наші співробітники проведуть повний розрахунок фундаменту, а також виконають процедури, необхідні для отримання тих відомостей, яких не вистачає для повних розрахункових операцій. І в цьому випадку ви зможете бути впевненими, що ваш фундамент - це дійсно надійна основа для дому.