moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Розбивка осей будівлі, фундаменту тахеометром

Наша компанія пропонує послугу - розбивка осей будівлі, фундаменту тахеометром. Працюємо швидко, точно, недорого. У нас краща ціна в місті!

Ті, хто вважають, що ретельний підготовчий етап будівельних робіт - це даремно витрачений час і кошти, сильно помиляються. Спроба пропустити деякі геологічні або геодезичні дослідження дуже часто призводить до негативних наслідків. Одним з найбільш важливих моментів, які необхідно виконати перед початком будівництва, є розбивка осей будівлі. Цю послугу потрібно виконувати дорогим тахеометром. Він хоч і робить всі виміри практично сам, але ним потрібно вміло користуватися. Навіть досвідчений геодезист після двох-трьох місяців відпочинку може допускати всілякі помилки при роботі з тахеометром, тому краще замовити розбивку осей тахеометром у нас, тому що наші геодезисти виконують таку роботу кожен день і відточують свою майстерність як алмаз.

Багато хто робить помилку, думаючи що така геодезична послуга, як розбивка осей необхідна тільки для масштабних архітектурних споруд. Даний вид геодезичних робіт також необхідно здійснювати і для звичайного приватного будинку. Осі будівлі закріплюються, як правило, від самого початку будівельного процесу і до самого його завершення. Не слід нехтувати цими роботами, так як наслідки можуть бути плачевними, бо будівля або споруда може виявитися абсолютно непридатною для експлуатації. Скошені кути викличуть проблеми під час укладання перекриттів, а також покрівлі.

Розбивка осей входить в комплекс геодезичних вишукувань, проведених на ділянці, відведеній під забудову. Будь-яка будівля, яка зводиться, потребує виконання цього процесу. Масштаби і призначення об'єкта ролі не грають - і дачний будиночок, і великий офісний центр однаково вимагають проведення розбивки осей тахеометром.

Ця процедура спрямована на визначення об'єкта і його закріплення на території. Осі будівлі проектуються з графічного документа безпосередньо на ділянку. Позначки розбивки повинні знаходитися на ділянці до самого кінця будівельних робіт. При цьому вихідним документом для виконання розбивки є генеральний план всієї конструкції або плани окремих частин споруди, а також креслення і проекти. З цих документів об'єкт переноситься на територію. Помилки в цьому неприпустимі. Адже неправильна розбивка веде до градусної зміни кутів конструкції - втрачається прямий кут. Відповідно, йде перекіс, який надалі може позначитися на рівності даху.

У мережі Інтернет можна знайти масу інформації про те, як виконати осьову розбивку самостійно. В основному такі посили звернені до тих, хто зводить приватний будинок. Однак якими б точними не були інструкції, людині, незнайомій з геодезією, впоратися з подібною роботою буде складно. Тим більше, що для її виконання потрібно вміння працювати з графічними документами. Крім того, найбільша точність досягається за рахунок використання спеціальних інструментів, яких у домашньому побуті просто немає. А за допомогою трикутника, колів і цвяхів розраховувати на ідеально точний результат не доводиться.

Розбивка осей будівлі - дуже клопітка робота, що вимагає уважності і точності. Якщо в процесі проведення цих робіт будуть допущені якісь помилки, то це може привести до дуже неприємних наслідків. У гіршому випадку, ризику піддаються життя тих людей, які там будуть жити чи працювати. Тому так важливо залучити до такої роботи професійних геодезистів. Наша компанія є лідером у наданні послуг, пов'язаних з будівельною геодезією. Виконати розбивку осей фундаменту тахеометром для наших співробітників не складе ніякої праці. При цьому ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання для проведення вимірювань, що відрізняється точністю і надійністю. А спеціально розроблені комп'ютерні програми дають можливість обробляти необхідні відомості з геодезії в самі короткі терміни. Осьові точки чітко фіксуються в спеціальному акті. Навіть до будівництва самого простого і невеликого об'єкта краще залучати професіоналів.