moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Розбивка осей будівлі

Всім відомо, що для того, щоб побудувати будинок, потрібно створити проект, без якого це зробити неможливо. Проте мало хто замислюється про те, що проект з паперу необхідно якимось чином перенести на місцевість, причому зробити це варто максимально коректно, так як за поставленим віхам в подальшому будуть проводитися всі будівельні роботи. Відповідно, якщо при перенесенні допускається помилка, то це в результаті тягне за собою значні помилки при будівництві, що призведе до виникнення аварійних ситуацій під час експлуатації цього інженерного об'єкта.

Так як подібні дослідження вимагають максимальної зосередженості і уважності, можна зробити логічний висновок, що їх виконання варто довіряти тільки досвідченим фахівцям, які вже не раз виконували подібні завдання. Відповідно, простіше звернутися у фірму з хорошою репутацією, яка зарекомендувала себе в цій сфері, ніж звертатися до неперевірених виконавців, які можуть допустити помилки при проведенні досліджень, через відсутність належного досвіду. Наша компанія не перший рік надає послуги з проведення інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних і топографічних вишукувань, серед яких дуже важливою при будівництві є геодезія ділянки і геодезична розбивка осей будівлі. Фахівці, які співпрацюють з нашою організацією, давно і успішно працюють за вказаними напрямками і виконують завдання різної складності.

При виконанні всіх досліджень використовується якісна техніка, і застосовуються різні методики, вдосконалені завдяки розвитку сучасних технологій. Таким чином, наші спеціалісти мають можливість виконувати поставлені перед ними завдання з максимальною точністю і мінімальними похибками. Крім того, завдяки новітнім технологіям весь процес розбивки осей будівель на сьогоднішній день займає набагато менше часу, ніж раніше і проходить більш оперативно.

З чого ж починається процедура перенесення проекту з креслення на місцевість? Звичайно ж, на першому місці стоїть розбивка осей фундаменту. У залежності від габаритів та геометричної складності об'єкта, виконується прив'язка. Найчастіше при цьому орієнтуються на найближчі точки геодезичної мережі, червоні лінії або наявні будівлі, з відомими координатами. Завдяки цим дослідженням, фахівці отримують уявлення про просторові координати об'єкта, що проектується, і надалі заносять всі ці дані в документацію. Правда, якщо проводиться будівництво невеликого об'єкта, то для нього можна створити умовну систему координат, що істотно полегшить завдання.

Для того щоб коректно провести розбивку осей підстави, необхідно дотримуватися досить простих вимог: по-перше, якщо будинок має прямокутну або квадратну форму, то обов'язково потрібно стежити за тим, щоб стіни цього об'єкта сходилися строго під прямим кутом. В подальшому це допоможе уникнути багатьох проблем з перекриттями або дахом, та запобігти виникненню аварійних ситуацій. По-друге, якщо Ви знаєте, що для перекриттів будуть використані крупнопустотні панелі, то і в фундаменті повинні бути такі ж розміри панелей. Відповідно, розбивка осей будівлі в обов'язковому порядку коригується у відповідності з розбивкою осей перекриття. Всі ці нюанси відмінно знають наші співробітники і враховують їх при виконанні досліджень на місцевості.

На нашому сайті є докладна інформація про всі інженерно-геологічні і топографо-геодезичні вишукування, які здійснює наша організація.