moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Проведення вимірювань земельної ділянки

Вимір земельної ділянки - важлива геодезична процедура. Вона супроводжує численні дії, головну роль в яких грає ділянка. Угоди купівлі-продажу, здавання в оренду, дарування землі, вступ у права спадкування, об'єднання чи роз'єднання території - це далеко не повний перелік процесів, при яких обов'язково потрібно заміряти ділянку. Також вимірювальні процедури потрібно виконати, коли мова йде про майбутню забудову ділянки. Конфліктні ситуації за суміжні території між їх власниками швидко вирішуються шляхом вимірювання. Встановлення меж ділянки точних і грамотних назавжди знімає питання про належність спірного шматочка землі. Рано чи пізно кожна ділянка вимагатиме встановлення своїх розмірів, тому що для кожного потрібно оформляти землевпорядні документи.

Щоб отримати точні числові показники, процедуру вимірювання повинні виконувати професійні геодезисти. Вони проводять польове вивчення земельної ділянки шляхом зйомки з використанням спеціальних приладів. Але в ході встановлення розмірів земельної ділянки мають також враховувати не тільки свіжі дані, але також і інформацію, отриману в ході знайомства з попередніми дослідними матеріалами.

Чим менше за площею ділянка, тим швидше і простіше вона буде виміряна. Невеликі і рівні території можна заміряти і найпростішими геодезичними пристосуваннями. Певна частка похибки, що допускається. Її розмір залежить від площі території. Саме якісно проведені знімальні роботи безпосередньо на ділянці найбільше впливають на кінцевий результат. Використання перевіреного професійного обладнання та кваліфікація фахівців - ось запорука успішної вимірювальної діяльності. Але обробка отриманих відомостей також важлива, не варто зменшувати її значення. Все це в сукупності і визначає якість підсумкових відомостей, які і будуть занесені в офіційний документ.

Під час виміру земельної ділянки немає сенсу економити, в іншому випадку ви отримаєте спотворені дані, які згодом принесуть масу проблем. Неточні розміри ділянки призведуть до накладення меж вашої землі на сусідню, зроблять вашу територію менше або більше ніж є насправді. Як би ви не старалися з рулеткою ходити по периметру ділянки і заміряти його, нічого путнього не вийде. Припустимо, ви навіть заміряли все досить вірно. Однак ці результати нікуди надати ви не зможете. Землевпорядними установами приймається тільки офіційний документ.

Швидкість вимірювань також залежить від об'єкта дослідження. Якщо площа ділянки чиста, незабудована, то виміряти її просто. Але в тому випадку, якщо є певні перешкоди у вигляді забудов, то доведеться розбивати територію на частини і вимірювати кожну окремо. Крім того, необхідно розуміти, що не всі ділянки мають рівний рельєф і форму правильного квадрата або прямокутника. Є дуже складні території, у яких ділянку за своїми кордонами створює цілий візерунок вигинів, або на якому височини різко чергуються з низинами. Все це професійний геодезист відразу ж враховує при проведенні виміру земельної ділянки.

При необхідності на території, яка схильна до вимірювальних процедур, можуть бути встановлені спеціальні знаки, що визначають її межі. І це також фіксується у відповідному акті.

Фахівці нашої компанії прагнуть скоротити похибку до мінімуму навіть на найскладніших для дослідження територіях, щоб надати вам найбільш точні відомості геодезії ділянки.