moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Проектування земельної ділянки

Отримавши у володіння клаптик землі відразу виникають приємні клопоти з приводу його облагородження. Виникає безліч ідей, які хочеться скоріше втілити в життя. Адже в такому разі можна втілити в реальність свої найсміливіші фантазії, створити свій райський куточок на землі. І незалежно від того хочете ви його повністю перетворити в привабливу зону відпочинку, або ж все таки виділити місце і для городу, потрібно створити проект земельної ділянки на якому у графічному вигляді будуть представлені всі ваші побажання.

Довіряти проектування земельної ділянки необхідно тільки кваліфікованим фахівцям, які зможуть створити проект з максимальною точністю розмірів планованих будівель, зі всіма доріжками, клумбами та іншими різними насадженнями при цьому враховуючи всі важливі нюанси, такі як особливості рельєфу, наявність підземних вод, розташування найближчих доріг. Всі ці аспекти дуже важливі. Наприклад, якщо ви плануєте відводити місце для паркування автомобіля, то раціонально буде розташувати його ближче до виїзду. Також слід враховувати розташування сторін світла. Якщо ви вирішите створити на своїй ділянці сад, то його рекомендовано розташовувати на північній частині. Це дозволить не затінювати город. А зону, відведену для відпочинку краще влаштувати там, де буде більше тіні.

При проведенні проектування ділянки слід розділити її на зони. Як правило, їх три: одна з яких житлова, друга - господарська, і ще одна - садово-городня. Житлова зона передбачає розміщення будинку, ігровий майданчик, басейн, різні клумби і декоровані фонтани. Господарська зона, як правило, передбачається для таких будівель як лазня, споруди для зберігання різноманітного інвентарю. Також на господарській зоні можна розмістити сміттєзбірник. Садово-городню зону відводять для створення на ній саду, городу. На цій зоні слід передбачити штучний полив. Садово-городня зона може бути різних розмірів від кількох соток до декількох грядок, але обов'язкове правило - це сонячне місце розташування.

Всі будівлі і споруди повинні розташовуватися так, щоб не перегороджувати розташуванню іншим спорудам. Важливим моментів є визначення сторін, на яких планується розташування вікон будинку. Розумно буде, якщо вони будуть розташовуватися на захід і схід, уникаючи північної та південної сторін, так як в кімнатах на південній стороні буде жарко, на північній - холодно. Зазвичай, на південній стороні будинку мають у своєму розпорядженні терасу, що перешкоджає нагріванню житла в літній період, і переохолодження в зимовий. Фахівці нашої фiрми допоможуть вам провести проектування земельної ділянки, в якому будуть враховані всі важливі моменти і ваші побажання.