moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Проект очищення озера, русла річки, водойми, ставка

Послуга являє собою наочне уявлення майбутніх робіт з чищення і поглиблення водойми, озера. Проект розробляється на основі актуальною, детальної топографічної зйомці з ретельним промером існуючих глибин і рельєфу для створення точної тривимірної моделі ділянки на якому будуть проводитися роботи. Дана модель дає можливість визначити обсяги майбутніх робіт, методику, вибрати необхідне обладнання та техніку, скласти кошторис та терміни.

При виробництві земляних робіт найчастіше орієнтуються не на тривалість робіт (грн/год/добу), а саме на обсяг вийнятих, переміщених земляних та мулистих відкладень. При спорудженні траншеї або котловану (будь-які об'єкти правильної геометричної форми) підрахувати обсяг виконаних робіт не так вже й складно, хоча б є шанс помітити що Вас нахабно "дурить" підрядник. Але от коли справа стосується робіт з складним рельєфом, тим більше підводними роботами, визначити який обсяг переміщених мас з дна водойми був вийнятий не представляється можливим навіть приблизно. Отже підрядної організації, яка виконувала роботи не складе праці приписати на 10-15% більше, ніж є насправді. І навпаки: довести, що виконано саме певна кількість робіт, без топографічної зйомки і картограми підрахунку не представляється можливим. Таким чином, проведення передпроектних вишукувань, безсумнівно включають геодезичні роботи, є необхідністю як для замовника, так і для підрядної організації.

Чесність і компетенцію геодезичної організації підтверджує сертифікат інженера-геодезиста виданий не на підприємство в цілому, а на конкретного співробітника який несе відповідальність за вимірювання і підрахунки. Внаслідок чого сумнівів у правильності виданих даних не може бути.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ПРОЕКТ ОЧИЩЕННЯ?
Уявімо ситуацію: Ви захотіли почистити ставок для розведення риби, приблизно Ви знаєте глибини і яку хочете після закінчення робіт. Викликаєте представників організації здатної виконати дані роботи, домовляється про умови і висловлюєте побажання з приводу робіт, навіть робите топографо - геодезичну зйомку перед початком робіт. Прикинувши Вам повідомляють вартість (причому завжди прив'язуються до обсягу грн\м3). Після виконання робіт виявляється що плановані, припустимо 1000м3, перетворюються в 1500м3, та ще й платити за "перекидку" (тобто подвійне переміщення земляних мас, наприклад з прибережної території кудись далі), і вартість значно зростає, порівняно з запланованого, або відбулися тимчасові затримки. Щоб подібного не сталося і необхідно робити проект. Він не займає багато часу, тим більше фінансів, але підготує Вас до можливих витрат як фінансових так і тимчасовим. Також і замовник і підрядник узгодять бурхливі роботи не на "пальцях", а на "папері", що безперечно надасть сприятливий вплив на взаєморозрахунки. У будь-який момент, якщо виникнуть корективи або додаткові побажання, можна завчасно визначити їх вартість і терміни.

Підвівши підсумок можна сказати, що необхідність проектування земляних робіт є не примхою а дійсно необхідністю, яка дозволить виключити або максимально зменшити можливу кількість "підводних каменів", адже подібні роботи є досить дорогими і найменші відхилення від запланованого бюджету можуть згубно позначитися на роботі.