moc.liamg%40198790zedoeg
Підземні комунікації в сукупності з наземними є важливою складовою життєзабезпечення міста або іншого населеного пункту. До підземних комунікацій можна віднести трубопроводи різного призначення, колектори, каналізаційні лінії, системи дренажу, лінії зв'язку. Кожна окрема комунікаційна лінія, а також всі системи в сукупності вимагають наявності плану. Щоб скласти план підземних комунікацій, для початку потрібно провести зйомку. Зйомка потрібна для того, щоб мати відомості про точне знаходження тих чи інших ліній і мереж. Саме від якості знімального процесу залежить правильність складання плану. Якщо хоч одна лінія буде пропущена і не нанесена на план, то в ході будівельних, реконструкційних або інших робіт на ділянці може виникнути проблемна або навіть аварійна ситуація. Тому пошук, зйомку і нанесення на план підземних комунікацій треба виконувати ще до того, як почне розроблятися проект.
В цілому, зйомка підземних комунікацій переслідує ряд цілей. Це і згадане виявлення самих мереж, та складання графічної документації, зокрема плану або виконавчих креслень. Крім того, що знання про комунікації потрібні в ході будівництва об'єктів нерухомості на ділянці, вони ще потрібні і коли є потреба в ремонті, реконструкції або прокладанні нових комунікацій.
Перш ніж приступати до зйомки, на підставі якої буде складено план, потрібно виконати пошук елементів, що підлягають дослідженню. Для цього потрібно попрацювати з графічними матеріалами, що стосуються даної території. Також обов'язково необхідно вивчити місцевість не тільки по картках, але і безпосередньо на місці. Пошук на місцевості виконується з використанням приладів, які завдяки своїй точності забезпечують правильний результат. Завдяки зйомці можна знайти не тільки правильне місце розташування тієї чи іншої комунікаційної лінії, але і глибину, на якій вони закладені. Якщо якийсь елемент комунікаційної мережі вийшов з ладу, то точне місце, де саме відбулося пошкодження, можна також визначити шляхом зйомки.
Масштаб для планів підземних комунікацій може бути різноманітним залежно від параметрів дослідження і цілей - від 1:5000 до 1:500. План може бути як виключно з комунікаційними мережами, так і поєднаний з наземними топографічними показниками місцевості. Також плани можуть складатися як окремо для кожної мережі, так і один для ділянки, на якому будуть відображатися всі мережі та їх взаєморозташування. Кожна з комунікацій має ряд особливостей, які повинні враховуватися і під час зйомки, і в ході креслення плану.
Всі ці особливості, а також кожну деталь механізму дослідження підземних і наземних комунікацій знають фахівці нашої компанії. Наше обладнання дозволяє точно і правильно визначати положення кожної з комунікаційних мереж і встановлювати їх особливості. Таким чином, ви отримуєте детальний план підземних комунікацій з усіма нюансами.